Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolata akinek volt, vagy van, annak hogy indult? Hogy találtál ilyen barátot/barátnőt? A kapcsolat miért nem volt opció? (Gondolom nem minden esetben van legalább az egyik félnek párkapcsolata)

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

szexpartnerkereső, sőt itt is

Én foglalta voltam, de a másik le se szart, kellett a szex

N

2021. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Egy barátok által megismert személy volt. Nem akartam kapcsolatot simán azért. Mondjuk a csávoval se. Rendkívül jó volt a szex viszont ő belém zúgott én meg nem akartam vele lenni így el engedtük egymást
2021. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nálam a kapcsolat azért nem opció, mert nem szeretem a párkapcsolatokat. Nem vagy bújós cica, nem vagyok szerelmes típus.

Többször is volt ilyen. Egy gyerekkori barátságból lett szexkapcsolat, de ez pár hónap után befuccsolt.

Majd a társaságba, akikkel “bandázni” szoktunk, bekerült egy srác. Iszonyat összhang volt köztünk. A megismerkedésünk pillanatától kezdve olyanok voltunk, mintha mindig is ismertük volna egymást. Sokszor átmentünk egymáshoz. Egy este filmet néztünk, de nekem borzasztó szar kedvem volt az aznapi események miatt, és szükségem volt egy kiadós dugásra. Nem gondolkodtam, csak az ölébe ültem lovagló pózban, és lesmároltam. Nem tiltakozott. “Elkapta a fonalat”.

Vele azóta is gyakran összejárunk, néha dugni, néha kirándulni, utazni, hülyülni.

És volt egy, akivel egy szexpartner keresőn találkoztam. Ott ő dobta be, hogy a szexen kívül csinálhatnánk közös programokat. Sajnos egy idő után a részéről kezdett elmélyülni a dolog, így megszakítottam vele a kapcsolatot

2021. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Távolság miatt nem volt opció a komoly kapcsolat. Csak 2-3 hónapig tartott, mert közben én megismertem egy másik lányt, akivel komoly lett. Neki azóta sem volt komoly. Valamiért nem vágyik rá. Baráti társaságból ismertem, csak ő távolra ment tanulni. Néha hazajárt, én pedig néha hozzá. Én alapból komolyat szerettem volna, de nem volt megoldható a távolság miatt, illetve ő egyáltalán nem gondolkodott komoly kapcsolatban, így gondoltam, kell egy ilyen tapasztalat is.


Én 23/F

Ő 19/L

2021. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány barátom akivel évek óta barátok vagyunk. Mióta nincs barátja azóta több alkalommal is szexeltünk.
2021. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sokszor exekkel dugattam magam
2021. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt. Ott. Amott. Szexpartnert pont ugy talal az ember ahogy mas tipusu kapcsolatot is, ismerkedik, kommunikál.
2021. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexre mindig van társ, legyen az nő vagy férfi.
2021. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi Facen ismerkedtünk meg, de alapból azonos körökben mozgunk. Egy évig tényleg csak barátok voltunk, de iszonyat összhanggal. Ő idősebb és házas, nekem pedig nincs időm komolyra, plusz nem tudok/félek a tényleges elköteleződésektől, mindenesetre működik.
2021. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eredetileg kapcsolatnak indult, de mondta, hogy ő nem érzi, hogy ez köztünk működne és én sem éreztem. Ekkor vetette fel, hogy kiprobalhatnank a barátság extrákkalt.


N

2021. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!