Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszinte, valódi válaszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte, valódi válaszok kellenek… Hosszú távon is lehet valakivel élvezetes a szex?

Figyelt kérdés

Nyilván az elején izgi, mohón akarjátok egymást, nem tudtok betelni, de idővel valahogy elmúlik.

18 évesen ismertem meg a férjem, az első kapcsolatom. 15 évig voltunk együtt, de vége lett. Őszintén a szex soha nem volt tökéletes. Inkább maga a szexualitás ténye izgatott, mintsem ő maga. Egyszerűen nem klappolt a vágy. Más szinten voltunk. Próbáltam sokszor legbeszélni, de láttam h nem érti a problémát. Elmondtam a vágyaimat, próbáltam bevonni, de nem tudott követni. Kértem, h ő is beszéljen a vágyairól, de csak annyit mondott, neki így jó.


A jelenlegi kapcsolatom teljesen más. Nagyon hasonlóak vagyunk ilyen fronton, mindent megélhetek a párommal nem csak testi, de érzelmi szinten is. Nagy kincs számomra ez.

Tudom h sokan érzik ezt, h minden szuper, de idővel elmúlik….

Én ezt nem akarom… tényleg elmúlik, el kell ezt fogadni? Életben akarom tartani ezt az intimitást, vàgyat, játékosságot. Belehalnék, ha ez elmúlna közöttünk.

2 éve vagyunk együtt, eddig szerencsére minden rendben, imádom vele a szexet, a célom ezt megtartani.


2021. dec. 19. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne szorongj már most ezen:D a volt férjeddel azt montad az elején se volt jó, tehát abból nem indulhatsz ki. De látod így is 15 évig vele maradtál.

Ha jó a szex köztetek és ha tényleg mindent meg tudtok élni egymással (ő se titkol semmi perverz vágyat) akkor szinte biztos, hogy ti hosszútávon is nagyon jó páros lesztek. Persze a kezdeti tűz azért fog enyhülni, de nem fog elveszni és ha nagyon egy hullámhosszon vagytok, tudtok majd újítani és fenntartani a tüzet.

Hidd el, a legtöbb házasságban, ahol sírnak hogy nincs szex meg elmúlt a varázs stb, ott már az elején erős kompromisszumokkal jöttek össze a felek. Vagy pl külsőre nem olyan vonzó nőt vett el vagy több fontos dolgot nem tudott megélni a férjével etc. Az elején még ment a dolog, meg jó mert lehetett baba stb de aztán pár év után ebbe bele tud rokkanni az ember. Nálatok nem ez a helyzet, nem hiszem, hogy gondotok lesz a későbbiekben. Ritka az, mikor a személyiség mellett a szex is nagyon stimmel egy kapcsolatban. Mások a szexben hoznak leggyakrabban kompromisszumot, mert hát jaj más dolgok sokkal fontosabbak. Persze hogy tönkremegy a szexuális életük x éven belül. A szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha az jó, még sok más konfliktust is el lehet kerülni:D

2021. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudod mit nem értek a kérdésedben? Miért voltál együtt olyannal 15 évig akivel nem volt meg az ágyban az összhang már az elején SEM?

A kérdésedre válaszolva: fent lehet tartani a vágyat akár 10, 20, 30 vagy x évig is, de ahhoz "dolgozni" kell rajta. Őszintén megnyílni a másiknak, kommunikálni a vágyakról, időnként változatosságot csempészni bele ÉS (ami a legfontosabb) nem választható el a kapcsolatotok minőségétől, az érzelmek mélységétől. Mert ez a kettő kéz a kézben jár.

2021. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem törvényszerű, hogy elmúljon. Bár olyan vággyal, mohón már nem tudtok egymáshoz közeledni, érni mint eleinte, nincs az, hogy nem tudtok egymással betelni, de maga a szex igen is jó tud lenni még több évtized után is.
2021. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A férjemet szerettem, tiszteltem. Nagyon hasonló elveink voltak, közös nagy célok, nagy lendület, mindent elértünk ketten. A szex nem volt pocsék, egyszerűen másképp működtünk. Semmi okom nem volt elhagyni. Szép életünk volt, de nem vált teljessé, mert nem jött hosszú évekig a baba és ez felőrölt bennünket. Minden motiváció megszűnt, nem volt kiért csinálni ezt az egészet. Nagyon fájdalmasan, de elengedtük egymást. Nincs bennünk harag.


A mostani kapcsolatom életet adott, amiért nagyon hálás vagyok.

Tudom nem kellene itt parázni, de érzem, hogy nem dőlhetek teljesen hátra. Tartalmas kapcsolatot szeretnék, ahol teljesek lehetünk. Olyan könnyű elcseszni…. Látom a környezetemben élő párokat… siralmas. Egy kicsit nem figyelsz, egy kicsit beleülsz a gyerekek körüli gondokba, a munkádba, a szüleid problémáiba…. és már elmentek egymás mellett.

Kicsit depresszív a hangvétel, pláne úgy h most semmi okom panaszra, de érzem mennyire törékeny is ez az egész.

2021. dec. 19. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindent elértetek együtt, szerettétek egymást, de mégis elhagytad. Hát qrva egy világ, az biztos...
2021. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Törékeny ám, és ráadásul nem is csak rajtad múlik, hanem a másikon is.. De ez egy ilyen játék.. ne parázz rá, csak próbálj rá vigyázni.. Senki sem tudhatja, hogy sikerüle-e..
2021. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Èn úgy gondolom, hogy akivel tènyleg passzoltok egymáshoz szexuàlisan is, azzal igen.

Én ilyet csak a fèrjemmel èltem meg, csak vele működik igazán a kèmia, a kezdetektől, a mai napig is. 12 ève vagyunk együtt.

Volt előtte is pár kapcsolatom, de egyikben sem èlveztem a szexet, nem volt kielègítő.

2021. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy kapcsolat 2 emberről szól, nem függhet mástól a meglète, a minősège, nem függhet attól hogy lesz- e/ van e gyerek vagy sem. De ahogy làtom az írásodból, eleve nem illetetek igazán össze, szóval nem is csoda, hogy nem működött.
2021. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk működik 20+ év után is, de teszünk is érte, hogy ne legyen unalmas. 😊
2021. dec. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gratulákok, hogy 10+ és 20+ év után is működik a szex, mert akkor hiszem h a kapcsolat is működik. Ha két ember között gond van, akkor az azonnal jelentkezik a szexualitásban.

Jó hallani, h ennyi év után is lehet jó a szex. Persze erről nem beszélnek az emberek, pláne akkor nem, ha katasztrófa a szexuális életük, mert hát ki szeret ezzel dicsekedni?! Így meg nehéz bemérni h másoknál mi a helyzet, azt h mi tettek meg vagy mit nem tettek meg a boldog szexuális élet érdekében.

2021. dec. 20. 09:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!