Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srácnak nagyobbak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nagyobbak a heréi, az számára vajon jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy büszke rá, ha mondjuk bárki meglátja. De van belőle hátrány is? Jobban kell rá pl. vigyáznia? Esetleg könnyebben megnyomódhatnak?

2021. dec. 20. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökön akarják rúgni hátrány.

Ha olyan csajnak udvarol, aki bukik a nagy herékre, akkor előny


Amúgy sztem full mindegy. A csajok többségét hidegen hagyja, alig van 1-2 akinek eszébe jut ott is simizni. Pedig az elég jó ám, főleg ha kutya pózban nyúl hátra a csaj. Akkor hamarabb elmegyek (nem vagyok gyorstüzelő, söt inkább ellenkezőleg)

2021. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen tulajdonság, kb. minthogy mekkora a füled. Csak ez utóbbi egyből látszik ha nincs rajtad sapka, a heréd meg már csak akkor ha előkerült az ágyban. A golyókra meg így is úgyis vigyázol, ha nem teszed azt igen intenzíven jelzi a szervezeted 😂
2021. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy büszke, én is az vagyok
2021. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nagyon nem jon be.
2021. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten jobban kell rá figyelnie, de nyilván így szokta meg. Nem egyik pillanatról a másikra nőnek meg.

Meg elképzelhető, hogy jobban is lógnak, akkor amiatt is máshogyan viselkedik (de nem feltétlenül igaz ez sem, hogy jobban lógnak, ha nagyobbak).

De funkciójában totál ugyanaz, mint a kisebb.

2021. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem lennék rá büszke, sőt rejtegetném :D a big balls csak képletesen jelent jót.
2021. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem rossz, mert kicsinek érzem, es imádnám, ha jó nagyok lennének.
2021. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mert ez nem olyan mint a lányok melle. Van amikor egész kicsi de van amikor akár kétszer akkorára duzzad. Pláne ha van barátnő és fel van izgulva.
2022. jan. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, egy biológia könyvet elővehetnél. Ha utána is biztos vagy benne hogy a heréid 2X méretre duzzadnak, akkor irány a szakorvos.
2022. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Okés nem pont kétszer akkora de majdnem. Voltam orvosnál, teljesen normális. A tesztoszteron is ritka jó ezt mondta az urológus aki egyébként az egyik legjobb zenész barátom.
2022. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!