Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szerintetek olyan korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek olyan korábbi Való Világos csajjal intim kapcsolatban lenni aki külsőre bomba csaj de a tulajdonságai miatt egy fél ország utálta?

Figyelt kérdés
Konkrétan a VV10-ben szerepelt a hölgy és szinte mindenki megfolytotta volna,tény hogy nem minden tulajdonsága jó de senki se tökéletes,igaz neki több a negatív tulajdonsága,viszont külsőre bomba csaj,persze ez is ízlés kérdése,nálam top és mivel nem járunk így inkább a külseje fontosabb nekem,erről hogy ő és én több haver,ismerős is tud és próbáltak lebeszélni róla de egyenlőre még a farkam irányít:)Lehet adnom kellene egy kicsit az ismerősök véleményére is vagy továbbra se foglalkozzak azzal hogy mit gondolnak rólam és róla?
2021. dec. 21. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Fruzsina lenne az a csaj?

én rá tippelnék, mert külsőre bomba, viszont nem valami jó a személyisége

2021. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, azzal dugsz akivel akarsz.
2021. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól szopik akkor nem
2021. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De most tényleg, melyik az a lány?Gondolom én is, hogy Fruzsina lehet, bár szerintem nem top, a fogsora elég fura, nagyon alacsony is, de a többi lány hoz képest jól nézett ki, a másik helyes lány Merci volt, de öt nem utálták.

Egyébként nem, nem kell foglalkozni mások véleményével, csak azért mert ott ilyen negatív kép jött le róla.

2021. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki ez a ribi?
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, csinálj amit akarsz. Amíg korrekt vagy senki le se szarja kivel dugsz. Semmi közük hozzá.
2021. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Senki sem nézi, de mégis mindenki tudja ki mit csinált ott...
2021. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sikeresebb férfi, amíg csak lazább kapcsolata van egy nővel tesz mások véleményére. Egy élettársi kapcsolat is még csak laza.
2021. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyád laza az élettársi kapcsolat. Miféle büdös gyökér vagy te. Ha nem akarsz komolyan venni valakit, ne kezdj vele párkapcsolatot. Az élettársi kapcsolat is párkapcsolat.
2021. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 exronin ***** válasza:

Tényleg az számít, hogy vadidegen trollok mit mondanak?

Kamugép.

2021. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!