Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi, fiú subok! Mi az, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi, fiú subok! Mi az, amit szerettek, hogy csinálja veletek a dominátok? Mi az, ami belefér, és ami már sok?

Figyelt kérdés
Én magam is sub férfi vagyok, de inkább csak a light BDSM, ami bejön, bár ha egy igazán jó domina venne kezelésbe, lehet, hogy neki kicsit durvább dolgokat is engednék

2021. dec. 21. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Ami engem nagyon izgatna az a lábával történő alázás, pofozgatás, lábnyalatás. Esetleg cipőjét nyaldosni. Aztán "kényszer puncinyalatás". Kicist a nővé nevelés is, hogy dildot kell szopnom, vagy akár pegging.
2021. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Még nem próbáltam semmit. De ami biztosan jöhetne, az a kényszernyalatás, az elélvezni nem hagyás, és a pisi akárhova akárhogyan.
2021. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Kaki, pisi, ezen kívül minden
2021. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én se próbáltam még de engem pl a cumcontroll izgat, hogy nem hagynak elélvezni:D
2021. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Engem is ez érdekel a legjobban

2021. dec. 21. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Szólj ha találtál rá partnert:D
2021. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Herevel kapcsolatos dologok harapás, rúgás, markolás... Kényszernyalatás, orgazmus kontroll
2021. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Orgazmus kontroll, kutyává nevelés, pet play, csicskáztatás, adózás Úrnőmnek, takarítás stb.
2021. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Kakijat h kenyszeritene h megegyem ugy, h lefektet a foldre, lehuzza a bugyijat, raul a szamra, es telekskilja, msjd ramparancsol h megegyem.

Kenyszerit, h hetero pasikent nekapjam egy masik pasinak, nyaljam a feneket, nyeljem a spermajat.

2021. dec. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A pálcázást szeretem. Leszíjazva ver a Tanárnő, rettenetesen fáj, szenvedek de nincs menekvés. Csak akkor hagyja abba a verést, amikor már annyira elzsibbadt a fenekem, hogy szinte nem érzem az ütéseket, csak a pálca pattaását hallom a meztelen bőrön. Pár óra múlva jön az igazi szenvedés, amikor a zsibbadás elmúlik 🙂.
2021. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!