Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak kicsi vagy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kicsi vagy nekem nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Exemmel élveztem a szexet, neki relatív nagy 17 cm-es volt, viszont jelenlegi páromnak szerintem maximum 13 cm körül lehet.


Tegnap este visszamentem exemhez kipróbálni, jó-e még vele a szex és sokkal jobban élveztem mint a mostani párommal.


Mi tévő legyek? A nagy szerszámmal megáldott exem bunkó nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot ismét, viszont a jelenlegi páromat szeretem, viszont szexuálisan nem tud kielégíteni, bár megtarthatnám mindkettőjüket.



2021. dec. 22. 14:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Te is mérőszalaggal járkálsz mint a többi okos aki csettintésre tudja hány centi az annyi? Remélem kamu, különben nem hogy a női nem, de az emberek szégyene vagy.
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Hát tükörbe már ne nézz és legyél olyan jó a pasiddal hogy megmondod neki félrekúrtál. A szexuális teljesítménynek nincs túl sok köze a mérethez, nem 4 cm-n múlik a boldogság. Van aki egy zsigulival is varázsol a pályán, más meg egy forma-1-es géppel is tökutolsó lenne egy versenyen.
2021. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%
A volt páromé 15 cm volt és tökéletes volt nekem.. a jelenleginek 18 és nem jó vele.. ha ez nem passzol akkor semmi sem fog!
2021. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez megint a kispocsut szegyitsd meg kamus ember, teli szunet van?
2021. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerek olyan lányt, aki ilyen szinten undorító lenne, szóval szerintem ez kamu kérdés. Nem létezhet ilyen lány.
2021. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%

A harmadik:

Neked nincs nics szexuális kultúrád.

2021. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
39%
A barátodè kicsi, az exedè közepes.
2021. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha a barátod is visszamegy szexelni az egyik exéhez, akinek a tiédnél feszesebb a hüvelye, ezért intenzívebb érzés vele a szex, akkor abból milyen következtetés lehet szerinted levonni a párkapcsolatotok minőségéről és jövőjéről?
2021. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%
Kamus hapsi, de nyugodtak lehettek, hogy a legtöbb nőnek valóban kicsi a 13 cm, főleg egy 17 cm után.
2021. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%
Remélem, a barátod izgul a cuckoldra. :D
2021. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!