Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dagadt nagyon elhízott pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt nagyon elhízott pasival szexeltetek/szexelnétek lányok ?

Figyelt kérdés
Kiábrándító vagy izgató nektek ?
2021. dec. 22. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Soha
2021. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Soha...Sőt valami oknál fogva egyszerűen nem bírok a társaságukban se lenni. Látni őket. Attól meg egyenesen hányinger kap el, ha pl enni látom őket valahol.

Tudom, hogy ez nem helyes, de ez valami zsigeri hülyesége az agyamnak és mióta az eszemet tudom ilyen vagyok. De természetesen igyekszem nem kimutatni, meg nem aláznám meg őket, bunkó se vagyok velük stb. Csak egyszerűen nem tudok barátkozni velük és ha van lehetőségem, inkább elmegyek hogy ne lássam.

Szex az több millió ft-ért se menne velük, mert utána valószínűleg megölném magam.

2021. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Így nem. De mivel számomra fontos a szerelem, és ha beleszeretnék nagyon egy ilyen fiúba akkor valószinű igen.

Amúgy tipikusan a vékony alkatú fiúk jönnek be, nem tudom miért, ilyen az ízlésem.

2021. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Milyen rendesek itt a nagy lepontozók bzdmeg. Mikor direkt leírtam, hogy nem tudok ellene tenni és azt is hogy nem vagyok velük paraszt.
2021. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Van az a pénz amennyiért Adonisz lesz! 🤣🤣🤣
2021. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön az elhízottság, nem tudom miért. Szóval én igen, szívesen.
2021. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a macis alkat :) így persze 130-150kg vagy a feletti is jöhet. Macikák forever.
2021. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nezd alapvetően nyilván nincsenek benne kapásból a lányok, de ha kedves vagy, jófej meg lehet veled beszélgetni, netán humoros is vagy, akkor nem reménytelen.

Én csak kicsit vagyok elhízva (183cm,92kg), nagyjabol annyi, hogy van egy kis apuhas, viszont sose volt gondom a csajozással. Sokat segít, hogy a dumám azt mondják elképesztő meg az arcom is nagyon jó (hú de szar ezt így leírni, nem pökhendiség pedig annak tűnik), volt már megjegyzés csajoktól, hogy ha kigyúrnám magam akkor 10/10 pasi lennék, olyanoktól, akikkel "ismerjük egymást".

De mondom, nem akadályozott az elhízottság a bugyi ledumálásában, viszont minden bizonnyal jobban néznék ki kigyúrva. Rá kellene szednem magam valahogy.

2022. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!