Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lányként hamar elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként hamar elmegyek miközben kényeztetem magam, hogyan lehet ezt lassítani? Lányok, más is van így, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy pár perc alatt elélvezek, mert annyira jó. Viszont én szeretném sokkal tovább csinálni, elhúzni és élvezni.. néha ilyenkor megállok kicsit, hogy lenyugtassam magam, körözök máshol is “ott” vagy bedugom az ujjam, de ilyenkor is szoktam érezni már hogy jön és nem nagyon lehet tovább késleltetni/ megállítani különben nem lesz ugyanolyan jó az érzés a végén. Ilyenkor azt szoktam még hogy az első után csinálom még egyszer vagy kétszer, de az lenne a legjobb ha már az első hosszabb ideig tartana. Tippek? Kinek mi vált be?

2021. dec. 22. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem simán megáll az inger, ha 3 másodpercig elveszem a kezem. Szóval nem nagyon tudok más tippet adni, ha te ennyire érzékeny vagy
2021. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért? A női szexualitás legnagyobb előnye, hogy többször csúcsra juthattok. A sorozatélvezőknek meg a legjobb.
2021. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

#2: Egy haverom épp egy hete panaszkodott, hogy a párja sorozatélvező és az elején ez tök jó volt, izgi meg minden, de már nem bírja, egyszerűen kedve is alig van már a szexhez. Hogy egyszerűen egy ilyen nővel nem lehet szexelni.

Úgy sejtem neked nem volt még ilyen partnered, szóval maradj csöndben, amíg nincs tapasztalatod...

2021. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

#3: miért nem? Én is ilyen nővel vagyok, nekem mindig élvezet amikor ő csúcsra jut.

A személyeskedést meg tartsd magadba, senki sem kiváncsi rá!

2021. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sorozat élvező jelentsen ez bármit is, szex közben nincs ez:)
2021. dec. 22. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobbat én sem tudok mint hogy hagyd abba egy kicsit. Simogasd magad máshol is. Melleidet, fenekedet szádat stb. Én is így szoktam lassítani ha húzni akarom az időt. 25L
2021. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én szexpartnerem is elmegy mindig 1, max 2 perc alatt szex közben.

Ha masztizik, akkor szokott neki kelleni 5-10, néha 15 perc is.

De ez nem gond, mert én is el tudnék élvezni ennyi idő alatt, csak én szoktam hagyni, hogy ő többször is elélvezzen. Általában 2-3 alkalommal megy el, mire én is. Ezt kb 10-15 nagyon max 20 perc alatt.

36/F

2021. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MTamas2 ***** válasza:
100%
Ez nem nagy probléma. Lányoknaál inkább az szokott gondot okozni ha nehezen vagy későn élveznek el. Ha összehoz a sorsod egy normális értelmes pasival, őt ez biztosan nem fogja zavarni, de amúgy is a pasik egy része gyorsan elmegy, így legalább szinkronban vagytok. Ha mindketten elélveztek, lehet újra kezdeni a négykezest.
2021. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!