Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj ha egy fiú komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy fiú komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Már az is baj a lányoknak ha komoly szándéka van egy fiúnak??? Nyilván nem egyből házasodni akarnék, de olyat szeretnék akivel akár addig is eljuthatunk.

Engem a komolytalankodás nem érdekel ahol tudjuk előre hogy nem leszünk együtt sokág. Semmi értelme, csak szomorkodik az ember.

Néhány lánynál azt tapasztaltam hogy csak egy lennék a sok közül. Meg nem igazán akar még normális kapcsolatot, csak ilyen kötetelen valamit. Együtt bulizás, szex és kb ennyi, nekem ez nagyon gyerekesnek tűnik.


2021. dec. 22. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem meg az a bajom, hogy a legtöbb pasi csak dugni akar, semmi komolyat. Én meg szeretnék valakivel már hosszabb távra tervezni. De a pasik többsége ettől csak menekül...
2021. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj
2021. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 es.

Bárcsak találnék egy ilyen lányt:)

2021. dec. 22. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
3. Mi az akadálya hogy felvegyétek egymással a kapcsolatot?
2021. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy komoly kapcsolat legyen, arra érdemes férfi is kell. Te ezeket szerint nem vagy az.
2021. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párkapcsolatod, kérdező?
2021. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
#3: Kétlem, hogy olyan lányt akarnál mint én. Az itt gyk-n rinyáló jófiúk nem hozzám hasonló lányra vágynak. Nekem volt sok szexkapcsolatom is és valószínűleg sokkal perverzebb is vagyok mint te. Ti inkább olyat akartok mindig, aki szűz vagy 1-2 pasival volt és nem túl extrém szexben. Mert nektek ribnc aki kapcsolaton kívül szexel vagy tapasztaltabb nálatok. De fogsz majd találni egy ártatlan kedves aranyos kis méla leányt, akivel tökéletesen összeilletek majd. Csak legyél türelmes.
2021. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Jellemzően az olyan srácok szövege a komoly kapcsolat, akik nem igazán férfias fellépésűek, így jobb csajoknak nem igazán jönnek be.
2021. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Te egy nyafka kis lúzer vagy, aki minden nap itt picsog.

Manapság a holtomiglan már nem létezik. Rengeteg ismerősöm van, fiatalabb, idősebb, de nincs egy olyan sem köztük, aki ugyanazzal az emberrel lenne évekig. Még gyerek mellett is elválnak, mást keresnek. Szinte fehér holló stádium, amire te vágysz.

Nyilván egy anyámasszonykatonája, félénk, előnytelen külsejű pasas lehetsz, aki még megszólalni sem mer egy nő társaságában. Esetleg naphosszat otthon üldögélsz és arra vársz, hogy a galamb berepüljön az ablakon...

2021. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, mivel ez így van rendjén.


Hogy kevés ilyen van, az csak a beteg világunk tünete, és ezen az sem változtat, hogy a többség szerint a másik megunása a "normális".

2021. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!