Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalon ilyen hozzáállással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon ilyen hozzáállással visszafordíthatatlanul az impotencia felé vezet az út?

Figyelt kérdés
Már 23 éves is elmúltam és ezidő alatt szinte egyszer sem szóltam a lányokhoz. Valamilyen oknál fogva aminek Én sem tudom az okát mindig is féltem tőlük és elkerültek engem. Igazán sohasem éreztem jól magamat a közelükben, mindig úgy éreztem,hogy undorodnak tőlem és szóba sem akarnak velem állni. Ez odáig fajult,hogy mára már valóban egyetlen szót sem tudok velük váltani. Óvodás koromban és általános iskola első néhány osztályában ha jól emlékszem akkor nem igazán volt ilyen gondom, viszont ahogy idősödtem egyre távolabb kerültem tőlük. Ma ott tartok,hogy semmilyen szexuális vágyam sincsen, sőt inkább bűntudatot érzek, ha erre gondolok. Mert amikor meglátom a péniszemet és saját magamat a tükörben szó szerint undorodom attól amit látok és számomra elképzelhetetlen,hogy bármelyik nő is vonzónak találjon bármilyen okból is. Ha korábban maszturbálni szerettem volna akkor nagyon nehezen tudtam erekciót elérni, ha viszont sikerült akkor sem volt tartós (szinte rögtön lankadni kezdett). Ilyenkor rögtön az volt az első gondolatom,hogy nekem nem lehet soha senkim sem ilyen apró mérettel és kinézettel. Azóta észrevettem,hogy már teljesen nulla a szexuális vágyam és már merevedést sem tudok elérni. Ha meglátok egy nőt rögtön az az első gondolatom,hogy biztosan nem kellenék senkinek sem, hiszen túl kevés vagyok minden téren.

2021. dec. 22. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy fordulj pszichológushoz minél hamarabb.
2021. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%

Nincs miért pszichológushoz menned, mert valószínűleg sajnos reális az önértékelésed, tényleg csak kudarcok érnének, ha csajok szimpátiájáért versengeni akarnál.

Hogy mit tehetsz? Ne tedd egyből túl magasra a lécet. Kezdj el futni naponta egy órát (ettől fickósabb leszel), hetente egyszer látogass meg egy kurvát.

2021. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez szomorú, lehet,hogy igazad van és valóban kevés vagyok.
2021. dec. 22. 21:58
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj szakemberhez mindenképp!

Ez így hosszútávon semmi jóra nem vezet.

Gondolom szeretnél családot a jövőben...


Kérj segítséget, hogy mentálisan egészséges legyél, amikor belevágsz a párkeresésbe!

2021. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Megint kezdi a rinyát ez a 23 éves lúzer.🥱
2021. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
én is csicska voltam, aztán kemény lettem, mert nem akartam, hogy általános suli után is csak egy béta simp legyek, segíts magadon, az isten is megsegít
2021. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a kettesre, nem véletlen lett 0% os a hasznossága a válaszának. Fordulj pszichológushoz mert komoly probléma is lehet belőle
2021. dec. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Milyen problémákra gondolsz?
2021. dec. 23. 07:17
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ön és testképzavar/ depresszió
2021. dec. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
pszichológushoz kell menned, és minél előbb
2021. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!