Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha fiú létemre csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fiú létemre csak kapcsolatban akarok szexelni?

Figyelt kérdés

Kicsit kellemetlenül érzem magam mert tudom sokan kalandoznak, bele mennek mindenbe. De én nem vágyom erre, nem az én világom. Meg szerintem kicsit undorító dolog fűvel fával mert a szex nem ezért van.

Legszívesebben egy lánnyal szexeltem volna egész életemben.

Az a normális ha valakinek 10-20 partnere lesz házasságig?


2021. dec. 23. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Senkit sem érdekel hogy te csak kapcsolatban akarsz szexelni. Te se foglalkozz azzal ha valakinek van 20 partnere. De azt remélem tudod hogy nem mindenki akar házasságot.
2021. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
A nem normális a 0 partner. Vagy amikor éveken át nem szexel az ember. De ha valaki 1 partnerrel szexel rendszeresen vagy elfogyasztott 20-at, szerintem ugyanúgy belefér.
2021. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
"A szex nem ezért van". Kirázott a hideg ettől a mondattól. A szex egy élvezetes dolog, fontos része egy párkapcsolatnak. Nem csak gyereket csinálni jó. Mi pl sokat szexelünk, nagyon élvezzük, de nem fogok szülni, nem akarunk gyereket, nem ezért csináljuk. De ha valaki nem vágyik kapcsolatra, úgy is élvezetes. Hogy te mit kezdesz magaddal, azt te tudod.
2021. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Speciel én sem akarok úgy szexelni hogy nem vagyok együtt a lánnyal. Valahogy taszít az alkalmi szex kapcsolata. Az max 1 órás dolog és annyi volt.

Teljesen más ha olyannal csinálod aki lelkileg is vonz és nem csak testileg

2021. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Egy szó mint száz: Több ilyen fiú kéne, mint Te kérdező!!!


30N

2021. dec. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális. Ennek így is kellene lennie.


29F

2021. dec. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Az baj hogy csak nyöszörögsz meg a kifogásokat keresed , ahelyett hogy udvarolnál a csajoknak és keresnéd a jó barátnőt és majd lenne valami.
2021. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem amúgy pont az olyan fiúk jönnek be akik nem fekszenek le mindenkivel. Több ilyen fiú kéne.


20N

2021. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan ez a tipus vagyok én is mint te kérdező.


Csak is azzal vagypk képes lefeküdni, akit szeretek. Számomra a szex csak is kapcsolatban elképzelhető.


35/F

2021. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
9-es! Ezt jó volt olvasni!!! Boldog lehet melletted a párod! :)
2021. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!