Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szomszédoméknál voltunk, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszédoméknál voltunk, a szomszéd nő nagyon szép 30 év koruli nagyon csinos feneke van hosszú haja jól oltozkodik "bomba". És mindig őt néztem sot amikor rakott a tűzre lehajolt le is fotóztam de sztem észre vett mert elkezdett mosolyogni!?

Figyelt kérdés

Ez mennyire égo?

A kép jól jott amugy nekem masztira.

Ti lányok mit csináltatok volna a szomszéd nő helyében?

Félek baj lehet belőle!


2021. dec. 25. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
töröld a képet
2021. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább mutasd :D
2021. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Muti! :)
2021. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkorát lekeverek neked, ha észreveszem, hogy többet nem jut eszedbe fotózgatni titokban. Nem mellesleg tilos is az ilyesmi.
2021. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Küld el nekem is privátba a képet, kíváncsi vagyok tényleg olyan jó e!
2021. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
4-es, én meg belédrugok, te barom
2021. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Magában azt gondolja szánalmas kis pöts vagy. Lehet nem vett észre, vagy ha igen nem ego-ból mosolygott, hanem zavarában hogy kezelje a helyzetet. Ne lepődj meg ha nem leszel a jövőben náluk sűrű vendég egy ideig.
2021. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szomszédod a nő és csak most fotozod le először? Miért nem beszelgetsz vele többet, ismered meg jobban és nem kell fotoznod. Lehet könnyű préda.
2021. dec. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a kérdező valszeg 12-13 éves.
2021. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!