Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha randizgattok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha randizgattok vagy kavartok valakivel és kiderülne, hogy van prosztatavibrátora, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy veszek egyet mert kíváncsi lennék milyen érzés. Ha amúgy valakinek ezzel van tapasztalata hogy megéri e, írja le pls
2021. dec. 26. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó
2021. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi nagyon jó :)?
2021. dec. 26. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált.
2021. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy tud feljönni egy randin? Félre ne érts, nincs ezzel probléma hogy van, de egy randin hogy hozod elő ezt?
2021. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám rajta.
2021. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, szívesen kipróbálnám, de az első randin inkább hát nem tudom, beszéljünk filmekről vagy ilyesmi....
2021. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar de különösebben nem is vonz, ez semleges nekem, azt csinál amit akar :D
2021. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most el képzeltem ahogy ülsz az első randin egy kávézóban és be nyögöd. Józsi vagyok, szeretem a kutyákat és a bicajt, ja és van egy prosztatavibrátorom is🤣🤣🤣🤣


Majd ha szex előtt vagytok mondhatod. Szerinted a nők jelentős részének nincs vibrátora vagy hasonló? Még nekem is van kettő jàtékszerem

2021. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A randizgattok és a randiztok szerintem nem ugyanazt jelenti. Nyilván nem akkor dobom be amikor ülünk az étteremben első találkozón, hanem, mivel randizgatunk, néhányadik találkozó után amikor már ilyenekről chatelünk meg már kavarunk említem, vagy mondjuk ha nálam van és kinyitja az éjjeli szekrény fiókot és észreveszi vagy valami hasonló.
2021. dec. 26. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:

8# Jól írta, amit kedves kérdező helyeseltél is. Idővel fel lehet hozni a témát, de ehhez már jó pár randi és együttlét szükséges.


Viszont, a helyedben nem várnék, hogy magától jöjjön rá, vagyis véletlenül lássa meg a fiókodban. (eleve, miért nyúlkálna a fiókodban? Nejem sem nyúl bele az én fiókjaimba, ha mégis általában szól előtte. Én sem matatok az ő szekrényeibe. Nem titkos, de a privátszféra így kívánja.)

Biszex férfiként mondom, néhány intim témájú beszélgetés után rá lehet érezni, mikor, mit lehet felhozni. Nekem is vannak intim igényeim, így ismerkedéseknél próbáltam abba az irányba (is) terelni a szót, hogy előtudjak hozakodni egyes kérdésekkel, felvetésekkel. Ez van, akinél működik, van akinél nem. Ha prűd a másik fél, akkor nem is kell tovább mennem, tudom, nem hozzám való. Akinél érzem a nyitottságot, felhozom a dolgokat. Kaptam már nemleges válaszokat, de javarészt jók a megérzéseim és érdeklődőkre, hasonszőrűekre találtam. Második nejemnél annyira, hogy őt később muszáj volt feleségül vennem. (nagyon passzoltak a perverzióink!)

Jobbat nem tudok tanácsolni, rá kell érezned, mikor vezetheted a beszélgetést a számodra fontos irányba és hozhatod fel a dolgot. De ilyen témát, mint a prosztataszex, prosztatasegédeszköz meglehet, puszta beszélgetés után még nem tenném, ehhez nem ártana némi nemi együttlét is.


(nálunk a felcsatolható is játszik (mindkettőnknek), több dildó, maszturbátor, de van prosztatavibrátor is. Utóbbiból hármat is vettem, mire megtaláltam a megfelelőt. Sajnálatosan, ami igazán hatásos lett annak húzás az ára, 40e körül van. Távirányítós, de appal még jobb!)

2021. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!