Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok/nők, akik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők, akik azt mondják fáj az anál, ők sose nagyvécéztek egy egészségeset egész életükben?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki tolt már ki egy nagy “anakondát”.
2021. dec. 26. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Lol ez undorítóan hangzik, de pont ma is elgondolkodtam ezen, hogy amúgy mindenkiből ekkora jön ki? Mert amikor lehúzom a wc-t akarva akaratlan látom, hogy mi van benne. Én mindig meglepődök mekkora jön ki belőlem:D bármilyen undin is hangzik. Nyilván ezt itt anonim leírom, amúgy nőként nem dumálok ezekről.

Persze a széklet sokszor puhább, de na. Nekem simán kijön nagyobb is, mint egy farok nagysága:D

2021. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagyok, de már nekem fáj ez a sok anál kérdés. Amelyik férfinek ez ennyire fontos nem is igazi férfi. Mert férfiaknál még mindig punci a legszebb, legértékesebb lyuk a Földön. Sosem kérném rá a barátnőmet, ha lenne, sajnos nincs.


F/30

2021. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező gondolom neked sem fáj, ha betolnak egy jókora pélót, ha ekkorát tudsz tojni.
2021. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 Azért az más mikor egy merev farok mozog benned.
2021. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Én már láttam nőktől dolgokat.
2021. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: persze hogy más, ezt írtam is
2021. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk azt nem nevezném egészségesnek akiből olyan mennyiség és akkora méret jön ki mint egy mondjuk 18 cm-es, vastag farok,

persze velem is előfordult ha épp annyit ettem mint ló és nem ettem rostosat egy hétig.

és férfiként van hogy fáj, meg egész beleizzadok

pedig az egész nem tart tovább 5 percnél..

bele se merek gondolni milyen lehet ha 20-30 percig ki-be járkál bennem vmi még vastagabb és keményebb dolog..

persze volt barátnőm aki szerette és kérte de sose erőltettem, tiszteletben tartom a lányok véleményét aki nem szereti nem szereti, ez van

10000 más dolgot lehet még csinálni az ágyban..

2021. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen erővel dugjál tyúkot. Ha a tojás kijön, az is bemegy.
2021. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Más ha kifelé jön mintha befelé menne.
2021. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

A hasonlatodból az derül ki, hogy alapvetően nem vagy tisztában a külső és a belső végbél záróizom gyűrűk felépítésével és működésével.


De ha számodra az, amit felhoztál hasonlatként, érv amellett, hogy az anális szex nem lehet fájdalmas egy nőnek, akkor gondolom, logikusak és elfogadhatóak számodra egy nőtől a következő feltételek:


1) a péniszed max. kb. 3-3,5 cm átmérőjű lehet


2) olyan puha lehet anális szex közben, mint amilyen lágy a széklet


3) az akció maximum 4-5 másodpercig tarthat, és csak egy irányban haladhat a péniszed


Ha meg kíváncsi vagy a valóságra, akkor egyszer vegyél egy péniszednek megfelelő vastagságú cukkinit, és teszteld a saját elméletedet a gyakorlatban.


Ha van kedved, utána megoszthatod itt a felismeréseidet.

2021. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!