Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A kapcsolat eleji...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A kapcsolat eleji alkalmakkor, mikor ujjazásra kerül sor, engeditek, hogy a popsitok is kényeztetve legyen? Vagy esetleg van aki csak azt hagyja?

Figyelt kérdés

#petting #popsi #Ujjazzás
2021. dec. 27. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem.
2021. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2021. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En engedtem
2021. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van ennek ahhoz hogy a kapcsolat eleje, közepe, vagy vége. Aki nem szereti az sem az elején, sem később nem szereti. Az más kérdés, hogy az análhoz már kell bizalom, ott ha túltolja a muksó az sokkal jobban fáj, szóval ezt nem az első alkalommal fogják bevenni az étlapra csak ha már jobban ismerik egymást, nagyobb fokú a bizalom.
2021. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején nekem az alap dolgok mehetnek. Minden máshoz kell egy kis bizalom, összeszokás nekem. Pl orál se nagyon játszik nálam az elején. Valahogy furának is érezném, hogy kb egy idegent szopok le. Tudom fura, de ilyen vagyok. Anál stb főleg nem pálya. Aztán pár szex után mehetnek már ezek is, meg sok más is (mert amúgy nagyon nyitott vagyok, sok perverzebb dolgot szeretek).
2021. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ott ne csináljon semmit,tabu.
2021. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedvencem amikor egyszerre ujjazza a kettot, vagy szopas kozben ujjaz popsiba, ahogy pucsitok.
2021. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem, nagyot tudok így élvezni.
2021. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
igen mert szeretem popsiba
2021. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!