Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy "bújós"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy "bújós" férfi? Hogy ilyen a természete?

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom. Hetente találkozunk. Randizunk másokkal is.

A szex jó. Nem érzelmes, vagy érzelgős. Ellenben az utójáték az olyan mint ha egy romantikus filmből lenne kiragadva. Ölelget, ha én nem bújok, ő bújik hozzám. Kézenfogva csókolózunk. Puszilgat. Simogat, kézenfogva alszik velem.

Közben tudom, látom, hogy másokkal is ismerkedik. Azt nem tudom kivel hol tart, mert nem akarom tudni.


Nekem jólesik ez a fajta utójáték, ölelkezés. Ilyen vagyok, akkor is ha nem vagyok szerelmes.

Létezik ilyen férfiban?



2021. dec. 28. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok.
2021. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem szereted a nőt?
2021. dec. 28. 01:20
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Persze, sok férfi ilyen. Nem is értem a kérdést, szerinted csak érzéketlen bunkó pasik vannak vagy mi? Attól, hogy nem vagytok együtt, még igényelheti a gyengédséget. Nekem a legtöbb szexpartnerem ilyen volt. És soha nem én kezdeményeztem, maguktól csinálták. És a legtöbben szerettek együtt aludni is (én kevésbé, de nyilvàn ha neki jól esik, akkor nem zavartam el, nem vagyok fasz. Nekem nem volt annyira kellemetlen, hogy ne adjam meg nekik ezt.

25N

2021. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: Aki iránt minimális vonzalmat sem érzek, azzal nem bújok ágyba. Aki iránt igen, azt viszont szívesen ölelem, csókolom, akkor is, ha nem a barátnőm.
2021. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jól van na, nem kell leharapni a fejem!


Eddig ilyeneket csak az aktuális párjaimal csináltam. Szexpartnerekkel ölelkezés volt. De kézenfogva csókolózás nem. Ő ráadásul úgy ölel mint ha jönne a világváge.

2021. dec. 28. 01:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: nem harapom le, olyat nem csinálnak a bújós férfiak. :)
2021. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik, hogy miért csinálja annak lehet pár oka... Lehet "alapból" ilyen, lehet csak azért penget meg pár lágyabb húrt mert látja be kell dobni egy kis érzelmi löketet hogy a szexkapcsolat fennmaradjon, lehet elkezdtek benne érzések megjelenni. Nem tudjuk...

Azt viszont igen, hogy te nagyon is szeretnéd túlgondolnia dolgot és nem lenne ellenedre ha komolyabba fordítanátok a dolgot. Hát akkor jelezd neki. Tisztázd le a pasival a dolgot, mert ha csak te gondolod túl azzal csak saját magad szívatod meg.

2021. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik-e? Most írod, hogy létezik...
2021. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
#5: 'úgy ölel, mintha jönne a világvége'. Nem ilyenek a legjobb szeretők?:) Úgy dugtok, mintha az lenne az utolsó. Legjobb. Ha ennyire fura nrked, küldd át hozzám a pasit. Én majd értékelem helyetted szegénykét;)
2021. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
#9 Én mehetek, mert mintha rólam lenne szó?:)
2021. dec. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!