Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lehet két nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet két nagy természetes női mellet fogdosni játszani vele? Mihez hasonlít?

Figyelt kérdés
Én mindig keménynek éreztem de egyszer valaki azt írta puha. És van illata?

2021. dec. 28. 11:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Keménynek képzeltem
2021. dec. 28. 11:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mihez hasonlítani de nagyon jó érzés
2021. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek D kosaras mellei vannak, puhák. Imádtam fogdosni őket
2021. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ciklus függő mennyire kemény vagy puha.
2021. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Tölts meg két lufit vízzel, aztán kezdd el fogdosni.

kb olyasmi.

2021. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
#1: nem, puha. Ha van rajtad kis úszogumi, próbáld azt fogdosni, hasonló a mellek érzete.
2021. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Puha és bársonyos olyan finom szinte felfalnám őket!
2021. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Földöntúli csodás élmény. Mindenesetre a természetes nagy cicik nem kemények.
2021. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Isten egyik csodálatos adománya!

A gyönyörök kertje, a szexualitás Mount Everestje!

2021. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A természetes, nagy mellek általában puhák, de rugalmasak. Van súlyuk, emiatt rendszerint többé-kevésbé megereszkedettek. Ha hanyatt fekszik a nő, akkor a mellei oldalra szétterülnek.


Én eddig még minden női mellet elképesztően selymes, bársonyos tapintásúnak, ugyanakkor meglepően melegnek éreztem. Persze némi simogatás után a bimbók megkeményednek, a bimbóudvarok pedig kissé összehúzódnak.

A nagy melleket szabadon formálhatod tenyereiddel azok mérete, alakja szerint, mert ezek a mellek mindenféle formát könnyedén felvesznek. Én a legjobban alulról felfelé, illetve kívülről befelé, körkörösen, gyengéden szeretem gyúrni őket. Számomra külön izgató, hogy közben a mellbimbók is körkörösen mozognak.


Ha valamiféle anyaghoz kellene hasonlítanom, talán a "t*konylabda" néven elhíresült gyerekjáték anyaga jut eszembe. Csak a tapintásra és hőmérsékletre van eltérés. Persze lehet, hogy nem a legpontosabb a hasonlatom, mivel t*konylabdát régebben érintettem, mint nagy, női melleket. :)

Zacskóba csomagolt folyadékhoz viszont semmiképp nem hasonlítanám, mert a mellek annyira nem kemények, és az alakjukat sem változtatják olyan közvetlen módon (a folyadékokkal ellentétben ugyanis kissé összenyomhatóak).


Alapból sima bőrillatuk van, mint minden más testrésznek. A melltartó/bikinifelső mosásakor használt öblítő illata is érződhet rajtuk, ahogy a tiszta ruha illata is érezhető az emberen. Fürdés után egy ideig tusfürdő/testápolóillata van, melyet a közelből érkező némi parfüm tud megvadítani. Ha pedig az ajkaimmal és a nyelvemmel simogatom, becézgetem őket, akkor a nyálam illata is érezhető rajtuk.

2021. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!