Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Toxikus vagyok, ha leráztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxikus vagyok, ha leráztam egy nőt, amiért 5 centire ki volt fordulva a végbele (aranyér)?

Figyelt kérdés

Azzal az irányelvvel ismerkedtem, hogy jó nagy legyen a melle a nőnek. Lehet savazni, de bocsi hogy én is ki szeretnék próbálni dolgokat. Gondolom csak és kizárólag a nők akarhatnak pl nagy farkú férfit, vagy magasat, de egy férfi csak ne válogasson, hanem örüljön hogy AKÁRKI szóba áll vele?


Na de témánál maradva, végülis sikerült találni egy nagy mellű nőt (aki még elég sportos is volt bónuszként, tehát nem azért voltak nagy mellei, mert kövér lett volna).


Viszont egy 40-es nőről van szó, amivel szintén nincsen baj, mert igy is elég masszivak és kemények voltak a mellei, implantátum nélkül is!


És az elején tökre meg is örültem, hogy végre elértem amit akartam, aztán megláttam hogy ...


és írásban még azt fantáziálta randi előtt hogy ki tudja mi fér a popsijába... ÖHM ...


Nem értem miért nem műtteti meg, hiszen volt pénze. Higiénikusság szempontjából működhet jól a dolog egy ilyen elváltozásnál. Nem különösebben mutatta jelét, hogy ez őt különösebben zavarja.


Én viszont nem tudtam tolerálni a dolgot, bár szerintem ez a nő abba is belement volna hogy mindig elől kivágott bugyiban szexeljünk. Ezt csak onnan gondolom, hogy 1 szex után már azt irta hogy elvisz wellnessbe, miközben volt egy elég ijesztő kinézetű férje, aki már nem dugta, meg gyerekeik, meg közös vállalkozás, meg nagy autók, stb.


De sajnos a nevezett dolgot sajnos nem tudta feldolgozni a gyomrom :( Voltam olyan nővel, akinek ekcémája volt, és az pl nem volt sokkoló, na de ez!


Ez kicsit olyan mint amikor engem leráznak nők, amikor meglátják hogy torlódott a fogsorom.


2021. dec. 28. 17:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezt jelenti a toxikus, és szíved joga azzal ismerkedni, akivel akarsz.
2021. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem miért nem kúrja a férje...
2021. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

hát...figyi...minden nőt meg lehet unni szexuálisan. A legtöbb házasság ide jut, általában pár év alatt.


meg a fószer 60 éves volt már, gondolom nem is érdekelte annyira a dolog már....ugye ilyen az amikor a 20 éves lánykák 40 éves ÉRETT férfival állnak össze...az elején tök jó mert van kire felnézni

2021. dec. 28. 18:03
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
És ezt mondtad neki?
2021. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
mondtam, de mivel a női egó nagyon nagyon nagyon törékeny, igy általában tök mindegy milyen finoman és tapintatosan próbálod előadni, akkor is te vagy a hülye és égj el a pokolban.
2021. dec. 28. 18:10
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

Hol ismerted meg?

Csak hogy tudjam én hol keressek kiéhezett 40eseket.

2021. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ha ez a kérdésed, akkor van egy rossz hírem, azaz hogy talán neked nem ezen kellene elsősorban filóznod, hogy hol kell keressed az ilyen nőket...vagy akármilyet.


igazából nem is emlékszem rá hogy beszéltem vele mert úgy be voltam állva, másnap láttam hogy rámírt messengeren.

2021. dec. 28. 18:12
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Az ekcémával miért volt gond?
2021. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

nem volt.


nyilván nem szép az sem, de valahogy nincs annyira szem előtt.


a tetkók sem fogják meg a figyelmemet, hasonlóképen

2021. dec. 28. 18:51
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Jogod van a másik külseje alapján válogatni. Mindenkinek joga van hozzá.

Ez persze nem egyenlő azzal, hogy bunkónak kell lenni, a kettő között van az arany középút.

2021. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!