Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körül metélt farokra már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körül metélt farokra már nem is lehet rá huzni a bört a fitymára ugy hogy ott maradjon minr azélött?

Figyelt kérdés
Fitymaszükület miatt lesz
2021. dec. 29. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat mivel kevesebb lesz a bor igy nem igazan megy vissza rA. Ra tudod huzni de legordul rola
2021. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván ha körül leszel metelve akkor nem…csak azt nem értem h ha ide feltaláltál akkor a Google be nem lett volna egyszerűbb beírni…? Meg kép is van fent róla
2021. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nincs mit visszahúzni.
2021. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit távolítanak el az előbőrből. Visszahúzni hogy ott maradjon már sem így, sem úgy nem tudod, de miért is akarnád?
2021. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Házi praktikával is kilehet nyújtani akkor nem kell lenyisszantani és megoldódik a rálóg-e kérdés is
2021. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes metélés után nem,részleges után,ha nagyon kicsire összemegy(pl.hidegvíz miatt),szerintem előfordulhat.
2021. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 mifele hazi praktikak?

Nekem az orvos azt mondta nincs ra megoldas csak mutet.

2021. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 nekem is ugyan azt mondta. Nem halgattam rá. Életem legjobb döntése volt. Sikerült megoldani magamnak. Orvos persze hogy azt fogja mondani neki úgy a legegyszerűbb.
2022. jan. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!