Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet találni fenekelés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni fenekelés terapeutát?

Figyelt kérdés
Olvastam egy korábbi kérdést és érdekel a téma. De nem egy árverést szeretnék aki agyonver pénzért, hanem komoly értelmes terapeutat, aki fenekel is. Nem szexuális célzattal. 29F Bp

2021. dec. 31. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

“Nem szexuális célzattal.”


akkor miért ebben a kategóriában van? (esküszöm, nem vagyok troll)

2021. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy korhatáros legyen a kérdés azért.
2021. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik közeli suli számodra szimpatikus tesitanárnőjét környékezd meg. Van bennük erő és kitartás, domináns hajlam. Meg jól jön nekik egy kis plusz pénz. Nekem is bevált, nem "agyonver" de tisztességesen meg szokott pálcázni a Tanárnő, profin kiveri belőlem a felgyülemlett feszültséget.


Aki ezt a terápiát hirdette, egy leharcolt, kb. tenyészkoca alkatú nő. Nem ajánlom 😃. Sajnos Mistress Mariann se szolgáltat már, pedig ő is rendesen kiporolta a hátsómat.

2022. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És hogyé adják ezek?
2022. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!