Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki nyújtana nekem végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nyújtana nekem végre egy hiteles képet arról, hogy a jóképű heteró férfiak milyen gyakran szexelnek, amikor nincs párjuk?

Figyelt kérdés
Egy antiszociális meleg vagyok, akinek soha nem voltak barátai és soha nem járt koncertekre meg bulikba. Amikor látom utcán éjszaka, hogy fiatal csoportok mennek valahová, akarva-akaratlanul azt gondolom, hogy ők még az éjszaka folyamán gruppenezni fognak (vagy ha nem is gruppenezni, de kettesével szexelni). Ez az elképzelésem mennyire fedi a valóságot? Semennyire?
2022. jan. 1. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Gruppen azért ritka:D de egy bulis este simán felszednek csajt szexre. Ha ez volt a kérdés. Persze ha jóképű, de egy mamlasz, nem mer megszólalni, úgy nem sok esélye lesz, de egy normális, jó fej srác simán be tud csajozni.
2022. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Tehát amiket a 25 éves jóképű férfiak szoktak mondogatni, hogy eddig 3 lánnyal voltak, esetleg 4-gyel, az mind kamu?

2022. jan. 1. 01:57
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Tehát itt hetvenet akart mondani, csak nyelvbotlás miatt hét lett belőle, ugye?

2022. jan. 1. 02:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem egészséges más szexuális életével foglalkozni.

Csak megkeseríted a mindennapjaidat.

2022. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele, csak érdekel, hogy hogyan járnak a mai fiatalok szórakozni. Nekem csak az orgiák jutottak, mert oda mehet az ember egyedül is.
2022. jan. 1. 02:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Állítólag jó pasi vagyok, nagyon gyakran hívnak randizni nők, de mivel nem érdekel a szex ezért évente ha 1 becsúszik. 31F.
2022. jan. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ennyire nem kapsz választ egy nagyon jogos kérdésre. Igen, a videóban szereplő állítás egy nagy kamu. Ez látszik is azon, hogy kis gondolkodás után mondja.

A másik jóképű, 27:07-nél még ennél is szánalmasabban hazudik. Azután próbálja meg elhitetni, hogy nem sokkal, hogy passzolta a kérdést.

A többiekről elhiszem, hogy annyival feküdtek le, amennyit mondanak, vagy még talán nagyobb számot is mondanak.

2022. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm végre a nem mellébeszélést.

2022. jan. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!