Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én nem szeretem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem szeretem ha leszopnak?

Figyelt kérdés
Olyan semleges, semmilyen. Csak melegséget meg nyálat érzek, semmi mást.
2022. jan. 1. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Én is szeretem.Józsi bácsi 64F
2022. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Bénán csinálta a gádzsi. Velem is volt ilyen, aztán egy másik úgy leszopott hogy ordítottam mint a sakál.
2022. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah az lehet eddig csak 1 csajjal voltam nincs viszonyitasi alapom
2022. jan. 1. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ideje ujat porbalni mert elvezni fogod
2022. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Jó mélytorok, bő nyállal. Pancser az asszony aki csinálta, velem is volt már ilyen. De toppos nők általában jól csinálják, én meg csak azokkal állok szóba. Lesz ez jobb is keresgélj nőket azt nincs olyan hogy mindegyik rossz.

24f

4x bajnok

2022. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Én sem igazán szeretem ha szopnak.
2022. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
En pl nem szeretem ha nyalnak, a dugas ezerszer jobb N
2022. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nagyon érzékeny a makkom. Eddig tán kétszer sikerült valakinek úgy, hogy el is élveztem.

49f

2022. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Én azt hittem, hogy nem szeretem, sokáig senki nem juttatott el szájjal, ezért nem is igényeltem az orált.


Aztán az azóta már feleségem egyszer 40(!) percig csinálta, nem hagyta abba, amíg el nem jutottam.


Azután valami megváltozott, és már volt, hogy egy alkalommal 6x juttatott el szájjal egymásután.

Volt olyan is, hogy elélveztem, majd másfél percre rá megint elélveztem a szájában.


Azóta már szeretem az orált, és rájöttem, hogy csupán én sem bíztam magamban, meg nem is jól csinálták. Most már tudom, hogy megy, és az is, hogy hogyan szeretem.

2022. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is semmilyen, én se nagyon érzem, amikor téged szopnak.
2022. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!