Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hátrányba vagyok szőrtele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrányba vagyok szőrtelen férfiként?

Figyelt kérdés

Úgy látom a lányoknak a szőrös csávók jönnek be.

Most tegnap is volt egy lány aki azt mondta, hogy neki a "vikingek" jönnek be. Meg valamiért az erővel azonosította. És akkor arra mondtam, hogy a tündék mivel gyengébbek mint a vikingek?

Ez valami sztereotípia, de anatómiailag semmi valóság alapja nincsen.


Egyébként van akit vonz, de kissé idegesít, hogy nagyobb arányban nem, mint igen...

30 F



2022. jan. 1. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Lányok ösztönből szeretik a szőrt a férfin. Ettől látja a nőstény hímnek a hímet. Nem lehet ez ellen mit tenni. Hiába vagyunk emberek, van ami ösztönből fakad. Próbáld valahogy kompenzálni a szőrtelenséget.
2022. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ja és a vikingek létező népcsoport (volt), a tündék pedig fikciós karakterek Tolkien agyából. Szóval rossz hasonlat.
2022. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem minden nő szereti a szőrt. Vannak nők akik pl szeretik a nőiesebb kinézetű férfiakat.

Vannak biszex nők is.

Minden férfi típus tetszik valamilyen nőnek.

2022. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak irigykedek az olyan emberekre akik szőrtelenek. Kivagyok nyáron hogy mindennap borotválnom kell a lábam.
2022. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Személy szerint én imádom, sőt teljes mértékben azt tartom férfiasnak, ha kellően szőrös. Nem kisgyereket akarok magamnak. Egyedül a hónalj és a hátszőr, ami visszataszító.
2022. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Azzal nem kerülsz hátrányban, de ezzel a mentalitással már igen.
2022. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

5: én ugyanilyen alapon szeretnék egy természetesen szőrös nőt, mert nem csupasz kislányra vágyom.

43f

2022. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

A nők egy része a szőrös férfiakat keresi, mert azt tartja férfiasnak, náluk nagy hátrányban vagy.

Vannak, akik szerint a szőr igénytelenség és gusztustalan, náluk van esélyed.

És persze vannak, akik szerint a férfi legyen szőrös, mert csupaszon kisfiús, de azért ne legyen túl szőrös, mert az se jó, úgyhogy a herezacskó legyen csupasz, a szeméremdombon vágd rövidre, a hónaljad legyen csupasz, a mellkasod legyen szőrös, a hátad is legyen csupasz, a karod és lábad legyen minél szőrösebb, stb. Na, nekik azért elég nehéz megfelelni :D

2022. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a baj, ha valakit a szőr tesz férfivé. Én nem rajongok az arcszőrzetért, máshol se zavar a kevés szőr, jobb, mint a túl sok. Nekem annyi a lényeg, hogy haja legyen egy férfinak.
2022. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell szőr.
2022. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!