Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem becsapott a barátom(...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem becsapott a barátom(lány,szimpla barát) Jogos az érzésem?

Figyelt kérdés

Együtt szilvesztereztünk, Ő hívott át engem, nyilván.. "nincs otthon senki" menjek át nyugodtan, ennek a jelentése egyértelmű, kaptam jeleket az este alatt, hogy közeledjek, megtörtént, azonban, ha odaértünk volna, hogy történjen is valami, mondjuk csók, abban a pillanatban mindig hátrált. Beszéltünk erről, hogy számomra rosszul esett az, hogy hülyített, ezt éreztem, mert úgy viselkedett, hogy mást mutat a cselekedeteivel.. Vágyat keltett bennem, ezt élvezte és a végén nem történt semmi.


Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményed az dologról, milyen következményei lehetnének ennek és magáról a szituról.


2022. jan. 2. 07:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Petting történt az este alatt, nem több, azt mondta, hogy valóban mást mutatott, mint amit akart, sajnálja, hogy becsapottnak érzem magam és szerinte is jogosan.
2022. jan. 2. 07:54
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Csók nem, petting igen?

2022. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Félénk nyuszi. Ha egy határozott férfi át hív magához ott bizony dug.ás lenne a vége. De ezt egy kisfiú, jobb is hogy nincs vele komolyabb kapcsolatod.
2022. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2022. jan. 2. 08:02
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a lány... :)
2022. jan. 2. 08:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

3as, és mégis mit kellett volna csinálnia, hogyha a lány elutasította amikor odajutott volna a sor? Főleg ha többször is bepróbálkozott?


Nekem is volt olyan, hogy a csaj simogatta a farkam meg harapdálta, csókolgatta a nyakam stb, de amikor én csináltam volna hasonlót ellökött magától. Azért ez elég erős frusztrációt tud eredményezni, de ha a lány nem akar szexelni, akkor nem tudsz mit csinálni. pedig más alkalmakkor volt szex köztünk párszor…

2022. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt màr ilyen pàrszor. Úgy vettem a jeleket mint a NASA antena.

Sokàig nem akart szexelni. De végül csak sikerült.

2022. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

"ennek a jelentése egyértelmű" - talán mégsem! 😉

Nem csapott be téged senki, csak mást vártál, jól beleélted magad, és hoppon maradtál. Nem is a csajod, nem is beszéltétek meg, hogy dugás lesz, így bizony csak te csaptad be saját magadat.

2022. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 elismerte azt, hogy valóban így tett, le is írtam
2022. jan. 2. 08:42
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy hatna ez a barátságotokra, ha te lennél a pasi helyzetében?
2022. jan. 2. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!