Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 27 éves szűz nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 27 éves szűz nőként kezdek magamra emiatt különlegesként tekinteni?

Figyelt kérdés
Más is érzett már ilyet?
2022. jan. 2. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Különleges? 😅😅😅😅😂😂😂😂
2022. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha igaz, akkor számomra különleges vagy, de az itteni pasik le fognak hordani a mély földig :)

Egy ilyen nő az álmom.

F/29

2022. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséged biztosan az ha még senki nem dugott meg.
2022. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Tekintve hogy a mai lányok, lassan 14-15 évesen is csinálják, különlegesnek számítasz. Az viszont becsülendő hogy nem adtad oda magad az első szembejövő férfinak.
2022. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Régen ez keményen aggszüz kategoria volt. (Jogosan!)
2022. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Oszinten nem tudom mit erez ebben barki kulonlegesnek. Minden bantas nelkul. Kb semmit nem jelent az emberek 99.9%anak,neked se fog jelenteni semmit miutan elveszted. Persze ha te ettol jol erzed magad es kulonlegeskent tekintesz magadra hat legyen, de szerintem pl kifejezetten ciki ha 27evesen nem tudtal olyan kapcsolatot kialakitani valakivel akivel elvesztheted. Ez szerintem rohadtul nem pozitiv, barmi is legyen az oka,akar a szemelyiseged akar valami ezzel kapcsolatos belso gat, frusztracio... Nem beszelve a rengeteg elmenyrol amit a szexualitas ad es te nem eled meg mert buszke nokent tartogatod es ugy kezeled mintha ez valami oriasi dolog lenne. De tenyleg no offense, csak nem ertem :)
2022. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

@3

Sima átlagos emberke volnék mint más. Nekem meg az fura, hogy képesek az emberek mindenfélével lefeküdni. Szerintem a férfiak 80% ótvar ronda. Bocsesz...

2022. jan. 2. 11:49
 8/27 A kérdező kommentje:

@6

Nem, sokáig kerestem a megfelelő embert, de nem találtam. Leginkább a külső taszított. Aztán ugye a barátok kérdezgetik, meg úgy az emberek is, és amikor elmondtam akkor jött a sok hűha, ez nem semmi és lassan már én is elhiszem és különlegesnek érzem magam ezáltal mert senki ilyet nem tudok.

2022. jan. 2. 11:52
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Tartogasd még vagy 20 évig akkor. Mi az, hogy különleges, elvagy tévedve a szüzesség az egy semmi, talán az 1800-as évek környékén még számított, de ma már inkább gyűg. Te is betekerted magad ezzel, kezdesz átmenni torzba.
2022. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#7

no, már meg is válaszoltad a problémád miértjét: válogatós vagy, aránytalanul magasak az elvárásaid.

2022. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!