Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elérni a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek eddig egy fiúval volt rendszeresen hüvelyi orgazmusa, az a meglepő hogy a srácnak ő volt az első.

Nem állítom, hogy latin csődőr vagyok, de azért nem panaszkodtak az eddigi lányok akikkel ilyen kapcsolatba kerültem. Próbáltuk több pózban is, főleg azokban ami eddig sikeres volt nála, bőven voltak 10-20+ perces menetek persze pár percesek is, de tényleg igen ritkán fordult elő a hüvelyi orgazmus.

Megmondom őszintén, igenis zavar hogy ennyivel jobb volt valaki mással, mit csinálhatott az a srác? Lehetséges, hogy lelkileg jobban passzoltak vagy a szexben csinálnék valamit rosszul?


Eddigi partnereimnek soha nem volt hüvelyi orgazmusa és a neten is az olvastam, hogy a nők jelentős részének nincs, de ebben az esetben nem ez a helyzet, lehet csak azért nincs a nőknek mert a legtöbb csávó balfasz mint ezek szerint én is?


2022. jan. 3. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

A hüvelyi orgazmus többnyire úgy működik, hogy a hüvelyen keresztül ingerli a csiklót...

ahol nem, ott meg a G pontot.

Ez a két lehetőség van.

2022. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ehhez hosszú menet, teljesen ráhangolódás, és megfelelő méret kell (tudom, ezért le leszek pontozva).
2022. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A megfelelő meret és a hosszú menet mit takar? Nekem átlag feletti hossz 17cm átlagos vastagság 4cm.
2022. jan. 3. 03:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont jó méret, páromé hasonló. De mindenkinek más a jó, és egyáltalán nem mondom, hogy kizárólag ezen múlik. Csak tudom, hogy itt méretet említeni meredek. (2es vagyok)
2022. jan. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Az én barátnőm kB 2-3 perc után is képes a hüvelyi orgazmusra. Illetve megfigyeltem, hogy az esetek 99%-ban akkor élvez el hüvelyileg amikor pont én is elélvezek kB.

Bár nálunk havonta csak egyszer van szex. Ő az első barátnőm aki képes erre a hüvelyi dologra és megkell mondjam, hogy egyáltalán nem örülök neki, sőt, egyenesen kellemetlen, mert olyan erősen lüktet a hüvelye, osszhuzkdik/elenged, hogy fáj nekem, nagyon kellemetlen a farkamnak az az erős szorító érzés.

Szerintem engedd el. Én sokkal jobban örülnék inkább ha csak simán úgy mint a többi volt barátnőm a csiklót izgatva élvezne el.

Amúgy a szerszámom nem egy túlzottan nagy darab. 17/4,5.

Szerintem előbb utóbb sikerülni fog, kell sok idő míg a csaj rád hangolodik, kitudja mik vannak a nők fejében, azt hiszem nekem is kellett 3-4 hónap míg osszeszoktunk.

2022. jan. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy mindegy, hogy ki mit ír, hogy neki mi a jó, mert mindenkinek más.


A barátnődet kérdezd meg, hogy neki mi jó. Együtt próbáljatok ki dolgokat, de erőltesd, ne görcsösen mert az nem segít.


Teljesen el kell lazulnia, mentálisan is.


De ne stresszelj ezen. Figyelj oda rá is, hogy neki is jó legyen az együttlét.

2022. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy a legtöbb nő soha nem fogja ezt igazán őszintén megbeszélni a férfival, vagy talán ha akarná, sem tudná.


Volt csajomnak vagy 20 szexpartneréből pl. soha senkivel nem volt orgazmusa, csak egyetlen csávójával énelőttem. Kérdeztem, azzal a faszival mi volt a különbség a többihez képest, azt mondta, az, hogy az megdugta, mint egy vadállat. Na de ugye én is megdugtam, mint egy vadállat (tényleg, rendszeresen rommá kúrtam, nem sok idő után pl. az ágy is tönkrement alattunk), de velem mégsem volt soha orgazmusa. Kérdeztem tőle, a farkammal van-e gond, azt mondta, tökéletes farkam van. Kérdeztem, az a fickó vadabbul vagy valahogy jobban vagy hogyan dugta meg, válasz annyi volt, hogy "ne aggódj, te sokkal jobb vagy az ágyban, mint ő". Na de, mondom, vele mégis elélveztél (mesélte, vele minden egyes alkalommal elélvezett pár perc alatt), velem meg nem. Erre nem válaszolt semmit.


És ez még egy őszinte csaj volt aránylag a többihez képest.

2022. jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg ritka az ilyen őszinte lány. Vszeg vagy jobban felizgatta vagy keményebben párzott vele vagy pl. Jóval vastagabb volt a farka.
2022. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!