Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 feletti hölgyek,titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti hölgyek,titeket mennyire izgat a megkötözős, bilincses játékok? Már mint ha rajtatok kattan,rátok kerül.

Figyelt kérdés

Több fajta bilincsem van(láncos,zsanéros,kéz,láb,ujj,stb),nem rejtegetem,kint vannak a polcon.

A hölgyek többsége megakarta nézni, kipróbálni.

Volt aki párja előtt játszotta hogy nem érdekli sőt zavarja is,majd visszajött a párja nélkül mondvacsinált okkal,és ráterelte a szót,és végül csak fel rakta magára.

Látszott az arcán hogy élvezi.

Volt aki párjával próbálgatta,és kimondottan kérte hogy háta mögött tegye rá,majd a lábbilincset és az összekötő láncot is,így próbálgatta a sétát.

Volt aki az új párja előtt is kiakarta próbálni,újból.Gondolom ráakarta vezetni erre a típusú játékra.

Volt olyan is aki mindegyiket egyesével kipróbálta(amikor már nem volt zavarban),

felrakta - kinyitotta,felrakta - kinyitotta.



2022. jan. 3. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet ❤
2022. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Én is egy barátomnál próbáltam ki először egy házibuliban, zavarban is voltam amikor mindenki előtt rám rakták,de egyben izgató is. 35 alatt vagyok,de nagyon izgat a hideg fém körbeöleli a csuklómat és a bokámat. Azt szeretem amikor a párom rám rakja a láncos derékbilincset, és még a csuklóimat még egy bilinccsel összebilincseli,persze a bokabilincs sem maradhat el. :) Szeretek így tévézni vele, odabújva. L/29

Privátot nem kérek,úgysem válaszolok rá.(párom is olvassa)

2022. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az is más, hogy valaki kíváncsiságból, poénból megnézegeti, felpróbálja és egészen más aki élesben is használná. Tudod, a horrorrfilmes példa, attól hogy valaki darabolós filmeket néz, nem fog élőben is gyilkolni. Ez is ugyanolyan.
2022. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó sokan megfordulnak nálad párosan :D

Amúgy engem nem izgat különösebben, ettől függetlenül én is biztos megnézném kíváncsiságból, ha ki lenne pakolva, de ebbe még nem kell beleképzelni semmit. Van nekünk is amúgy, néha használjuk, de inkább a párom kedvéért.

2022. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as teljes mértékben egyet értek azzal amit leírtál.

Nagyon sok prűd ember van, aki magának sem akarja bevallani, hogy vonzza ez a dolog, nem hogy a párjának, és úgy éli le az életét hogy mindig valami hiányozni fog. Lehet hogy a párja ugyan úgy benne lenne.

2022. jan. 3. 08:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kettős érzés van a kötözéssel. Izgat, de nem bírom ha annyira kiszolgáltatott helyzetben vagyok, hogy ennyire mástól függök.

Tehát nálam a bilincs nem menne. Max. egy lágy kis kendő, ami a hatást, hangulatot megadja, de azét ki tudok szabadulni bármikor.

2022. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám!! Szeretek kiszolgáltatott helyzetben lenni.
2022. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem prűdség, hogy valaki nem kötözi ki magát, az normalitàs. Akkor a férfit is ki lehet kötözni, nem kell prűdnek lenni.
2022. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as nem az a prűdség, ha nem izgat valakit, ha nem az, ha igen, és letagadja, mert ezt várja el tőle a társadalom.

Mindenkinek az a normális amit szeret, legalább is a saját maga szemszögéből.

2022. jan. 3. 09:37
 10/13 subrette ***** válasza:
100%

Bár még nem vagyok 35, tinikorom óta izgatnak a kötözős, bilincselős játékok. Tizenévesen többször "elővezettek" bilincsben házibuliba, úgy mondták a fiúk, hogy emeljem az esemény színvonalát. Ott különböző feladatokat kaptam, mielőtt levették a bilincset pl. végig kellett csókolni a jelenlevő fiúkat, vagy hagyni, hogy letapizzanak. Ribis dolog nagyon, de tizenévesen nagyon izgatott és jót tett az önbizalmamnak.

Azóta férjhez mentem és másfelé vitt az élet, de Hollandiában sétáltam az utcán megbilincselve a férjemmel. Az elővezetős játékot is átélném újra szívesen.

2022. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!