Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már együtt körülmetélt sráccal?

Figyelt kérdés
Ha igen, hánnyal?

2022. jan. 3. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Igen voltam, nagyon tetszett(ik), hogy körül van metélve
Igen voltam, semleges volt, hogy körül van metélve
Igen voltam, de nem tetszett(ik), hogy körül van metélve
Nem, (még) nem voltam, de egyszer szeretném kipróbálni
Nem, (még) nem voltam, semleges, hogy a jövőben lesz-e ilyen partnerem
Nem, (még) nem voltam, de nem szeretném kipróbálni
Korábban nem szerettem volna, de aztán mégis kipróbáltam és tetszett
Korábban szerettem volna, de végül nem tetszett
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam
2022. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, és nem is leszek.
2022. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én körülmetélt srác vagyok és életemben voltam kb. 25 lánnyal. Szóval egy pár már biztos volt.


Azt olvastam Magyarországon átlagban minden 7. férfi körülmetélt.

27/F

2022. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan kérdés, hogy voltál-e már olyan sráccal akinek van anyajegye...

Jaja sok cimborám pfuj, körülmetélt, így meg úgy... aztán kiderült, hogy fingja nincs az egészről, azt hiszi az a természetes ami neki van, újszülöttként minden 3. férfinak vagy részben vagy egészben meg van csinálva.

És ez nőkre is igaz! Nekem 3 évesen csinálták meg mert letapadt, nem tudom megszámolni mennyi nőm volt az életemben (45 évesen képtelen vagyok egy ember mellett megmaradni), és csak egyszer egy valaki kérdezte meg szopás közben, hogy ez körbe van metélve (nem tudta eldönteni)? Mondom igen... és szopott tovább. Kb 2 másodpercig érdekelte a dolog. :D

2022. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

3.-ra.


Minden 7.? Hol, a Dohány utczában?

2022. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A minden 7.-en mi olyan hihetetlen? 5 millió férfiból az mondjuk 700 ezer.


Biztos vannak pár százezren, akik vallási okokból vannak körülmetélve, ezen kívül egyre elterjedtebb ez is, hogy egészségügyi okokból körülmetéltetik a szülők a fiú kisbabát/gyereket. Már akik a rendszerváltozás után születtek köztük elég sokan lehetnek körülmetéltek arányaiban.

2022. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 es válaszolónak full igaza van, a számokban nem tudom, de abban, amit a körülmetélésről és a nőkről ír. Én is 3-4 éves korom között lettem körülmetélve, szűkület miatt. Nálam is ugyan az a helyzet. Először alig mertem ismerkedni, nagyon cikinek talaltam gyerekként, kamaszként. Aztán visszatekintve belátom, hogy teljes alaptalan volt. Volt sok nővel kalandom es hosszabb kapcsolatom is, de senki nem is vette észre. Nők

Is úgy vannak szerintem, mint mi pasik a puncival. Látunk sokat és nincs két egyforma. Szerintem itt is, akik csajok tiltakoznak még életükben nem láttak körülmetélt péniszt csak maga a kifejezés meg a rabbik jutnak eszükbe és az zavarja őket. Tuti biztos vagyok benne, hogy ha talalkoznak egyel, akkor vagy észre sem veszik, vagy nem fogja érdekelni ket, vagy tetszeni fog nekik.

Egy nő sem fog ezért elküldeni abban biztos vagyok. Úgy állj hozzá, hogy eszedbe sem jusson ha szexre kerül a sor. Csak élvezd a szexet!

2022. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 readymix ***** válasza:
100%
Higiéniai okokból igen hasznos és praktikus. Ez volt a vallási előírás eredeti oka is. Egyáltalán nem befolyásolja semmilyen irányban a szexet, ha minden más rendben van a partnerek között, kölcsönös vonzódás, szeretet, izgalom, fantázia stb.
2022. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!