Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Petting? Franciázás? Orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting? Franciázás? Orális kényeztetés? Mi számotokra a különbség köztük? Melyik szexuális tevékenységet hová soroljátok?

Figyelt kérdés
Azért így kérdezem, mert hiába a szex, szeretkezés, dugás stb lényegében ugyanazt jelenti, de mégis, hangulattól, intenzitástól, gyakoriságtól, párkapcsolattól is függővé teszi sokszor az ember, hogy melyik kifejezést használja, illetve hogy hogy is nevezi épp azt, amit csinál.

2022. jan. 4. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szeretkezésben nekem benne van a behatolás is (ahogy a b@szásban is, ez ugye hangulatfüggő, hogy melyik...)

Ahol nincs behatolás, az nekem petting, mindegy hogy kézzel, vagy szájjal.

2022. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A francia ugyanaz mint az orál, szó szerint értve a petting is, bár sokan az ujjazást, kézimunkát értik alatta. Egyébként nem sorolom sehova, nem kategorizálni kell hanem élvezni :)
2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Petting minden, amíg csak kézzel történik.

Orál értelmszerűen szájjal való kényeztetés. Franciázás ennek szinonimája.

Besorolás szerintem:

Dugás: behatolás

Szex: behatolás, orál

Szeretkezés: behatolás, orál, petting

2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem azért van különbség az orál és a petting között és van különbség a szexelés, szeretkezés és a dugás között is. Ha ezt el kell magyaráznom neked, akkor gyere vissza 5 év kapcsolat múlva
2022. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: ezt rosszul tudod. A petting gyakorlatilag az előjáték, azaz minden (akár kézzel, akár szájjal) ami nem behatolás, ide tartozik. Amiben különbözhet az előjátéktól csak az, hogy petting alatt (ha pl csak petting van, mert a lány még szűz, vagy védekezésből, stb) sokan elélveznek, és nem követi behatolás, míg az előjáték ugye a felvezetés a behatoláshoz.

A petting (ahogy az előjáték is) ugyanúgy szex, ahogy az orál is szex...

2022. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
#5: hmm, szótár szerint nem egészen: [link]
2022. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: de bizony. A simogatás és csók lefedi a kézimunkát és az orált, az intercourse pedig a behatolás. azaz bármi, kivéve a behatolást, petting.
2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 elmondott mindent. De valóban, sok dologtól függ, hogy az épp szeretkezés, dugás, kefélés etc. Van egy barátnőm, neki minden szeretkezés, az is, amikor gyorsan dugnak egyet, meg az is, amikor tényleg hosszasan, lassan csinálják. Ezt a szót szokta meg. Nekem ez sokkal árnyaltabb, de ezt ezer évig lehetne fejtegetni.
2022. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

#8 igen, erre gondoltam, az árnyalatok miatt nevezzük így, vagy úgy a tevékenységeket, ugyanabban a témában. Nem is az volt a kérdés, hogy mi mit jelent, hanem az, hogy mit és miért soroltok egy adott megnevezés alá. Természetesen ez szubjektív dolog.

2022. jan. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!