Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak mennyiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak mennyiért vennék el egy 33 éves férfi szüzességét?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
5-10 ezerért
2022. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

1: Mármint az útszéliek.

Rendes lakásos prosti inkább 25-30

2022. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Feláll még egyáltalán?
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyiért mint amennyit bármilyen kuncsafttól kérnek
2022. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az illető még többet is felajánlana, mert a szüzesség egy olyan átoknak számít bizonyos kor felett a férfiaknál, ami által a világ összes nőjénél esélytelen.
2022. jan. 4. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem rosszlanyokon nem vállalnak ilyet. De tégy egy próbát, hátha.
2022. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Annyiért mint bármelyik más kuncsaftot vállalnának aki nem szűz. + "szűztörés" felár... Amiért igazából semmi extrát nem kapsz csak egy lehúzás. Ha megérzi a prosti a rutintalanságát a kuncsaftnak, akkor megpróbálja még lerántani +3-5 ropival.

#5 az "illető" meg ne picsogjon. Ugye te is látod kérdező, hogy az "illető" mennyire kis nyafogós óvódás kisgyerek ezzel a "világ összes nőjénél esélytelen" önsajnáltatással? Ugye te okosabb vagy az "illetőnél"?

2022. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
93%

Figyelj haver, nemrég hasonló cipőben voltam mint te, én is közel a harminchoz úgy döntöttem, hogy fizetősen veszítem el, és bevallom nem bántam meg, viszont semmi változást nem érzek a történtek után, megy minden a régiben. Viszont én is úgy csináltam, hogy nézegettem a rosszlányokat, napokon keresztül válogattam hogy ki legyen a "szerencsés". Én csak olyan lányok közül válogattam, akik arccal hirdetnek, illetve van látható értékelés. Ezzel eléggé csökkenteni lehet a csalódást, nameg ha valakinél 200-an írják hogy milyen jó, akkor valamit tényleg jól csinál. :)

Ami a lényeg, hogy az oldalon pontosan feltüntetik hogy miket vállalnak be. Nem tételenként fizetsz, hogy ezt is meg azt is szeretnéd, hanem időintervallumot bérelsz, általában 15-30-60 perces programok vannak, illetve még több is. Az 1 óra éri meg általában a legjobban ár-érték szempontjából. 1 óra kb. 20-30 ezer körül mozog sokaknál, fél óra kb 15-20, függ a helytől és a hölgy népszerűségétől is. (Vannak 90 fölöttiek is, de azok naponta 1-2 kuncsaftot vállalnak.) Röviden a lány adatlapján amit felsorol azt bevállalja abban az órában mindenféle plusz költség nélkül. Ha ott szerepel halványan a "ha megkérsz", az jelenti az extrát, csak ezekért kell többletet fizetni, minden más benne van az alapban.


A lényeg, hogy telefonon felhívod a lányt, kérdezz rá a dolgokra nyugodtan, ami az alapban benne van azt úgy is be fogja vállalni, ha nem vagy egy bunkó tahó akkor nem fog elküldeni a francba. Én egy nagyon kedves és pozitív hozzáállású hölgyet fogtam ki, aki még az önbizalmamat is kicsit növelte.

2022. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem hogy szűz voltam, igaz 24 évesen, de jó hogy nem húztam el 30 éves koromig. Nem volt felár akkoriban. Nekem azért segített valamit, utána sokkal kevésbé voltam frusztrált. Már nem tepertem hogy dughassak, mivel azoknál a típusú csajoknál akik csak dugni akarnak, nyilván esélyem se volt.. végül sikerült barátnőt találnom.
2022. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem alkudozni szeretne. Versenytárgyalást akar, és a legalacsonyabb árajánlatot fogadja majd el.
2022. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!