Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha összerakhatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha összerakhatnátok az álompasitokat hogyan nézne ki és mekkora szerszámmal?

Figyelt kérdés
Kort is
2022. jan. 4. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Már van erre lehetőségük. Már vannak olyan szexrobotok, amit ők állítanak össze. Igen, még a péniszét is ők határozhatják meg
2022. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha a lányok rakhatnák össze akkor első körben a belső tulajdonságokkal kezdenék (megbízható, normális, intelligens, "tökös", igazi Férfi, jellemben is erős), majd folytatnák az arccal, a tekintettel, a kezekkel, utána jönne a sportos, atletikus testalkat ha az is választható opció, s a legeslegvégén a a pénisz. Ebből a 99% a sima átlagméretet rakná rá a figurára.
2022. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ők maguk sem tudnák, hogy miket tegyenek bele. Hisz egy olyan állatfajról beszélünk akiket csakis kizárólag a szexre teremtettek.
2022. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
A párom pontosan olyan, mitnha én raktam volna össze. Intelligens, humoros, őszinte, megbízható, céltudatos, magabiztos. 185centi, átlagos alkat, barna szemek, sötétszőke haj, szép mosoly. Nyilván a péniszre vagy kíváncsi, 17 centi, pont tökéletes, és vastag (nem tudom centire, csak marokra). Azt a pár hibáját simán el tudom nézni, nála tényleg megvan az az "egymásnak teremtettek " érzés.
2022. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyalásmániás, kékszemű, izmos pasi, aki inná minden szavam és kényeztetne, masszírozna egész nap, amikor nem dolgozok.

A farka akkora legyen, hogy ne fájjon tőle a puncim kemény szex közben sem.


Lehessen vele beszélgetni, legyen egy úriember, és főzzön nekem kávét minden reggel. :)

2022. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Luxusautó, luxushelikopter, luxusjakt, luxusmagánsziget, luxusűrállomás.
2022. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sötétbarna haj/szem, 190cm magas, átlagos testtel, de szélesebb vállakkal. Péniszméret meg mondjuk 16 cm.

25 vagyok

2022. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen őszinte,megbízható,intelligens legyen humora.Átlagos alkat barna haj,a farka akkora legyen hogy ne fájjon.
2022. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!