Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan nagyon vonzodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan nagyon vonzodom férjem barátjához (nem értem magam, pedig nagyon szeretem férjem. )😪 mit tegyek???

Figyelt kérdés
Annyira bánt a dolgod hogy olyan szinten vonzodom a férjem baratjahoz hogy az már rá nézve sértő . Sex közbe is csak rá gondolok. A lényeg férjemmel 11 éve vagyunk együtt 2 gyerekünk van, jó a kapcsolatunk de valahogy nem tudom most mi lett velem. Hogy nyomjam ezt el magamban mit tegyek??? ( és tudom h férjem barátja is nagyon vonzódik hozzám látom ahogy rám néz brutális ez a vonzalom kettőnk között van soha nem éreztem ilyet még)

#sexualisvonzalom
2022. jan. 5. 01:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Fellángolás. Ilyen előfordul másokkal is, és ez annyira belülről jön, hogy mem tudsz tenni ellene. A döntés viszont a te kezedben van, hogy megcsalod vagy megmarad a családi/baráti béke.

En is igy vagyok pont a párom haverjával.

Én azóta kerülöm a fiú társaságát. Nem egy jó dolog ez sem, viszont hatásos mert nem szeretném az ő kapcsolatukat sem kockáztatni. Így mindenki happy, és bennem is egyre inkább múlik azóta ez a szörnyű érzés a haver felé.

2022. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Én is vonzódom az összes fiatal kis tini picsához és akkor most mit csináljak? 46F
2022. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
19%
Én mindig is tudtam, hogy a nők nagyon megbízhatatlanok. Ha visszetekintünk a történelemben...kb az összes háború, az összes katasztrófa nők miatt tört ki/történt. Na mindegy.
2022. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

3as,

Még kész szerencse hogy itt vannak a férfiak és mindent olyan jól kézben tartanak...

Mi lenne a világgal? Haj-jajj! :))

2022. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Majd én kikezellek,ha szeretnéd. Így nem "kell" félredugnod. Olcsó vagyok, és megbízható ;-)
2022. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
36%

#4 ahogy mondod. Én néztem ezt a Csernobil sorozatot is...nem nagyon hiszem el, hogy valóban úgy volt, hogy férfiak okozták...biztos, hogy valami pasi mondta egy nőnek, hogy "menj be légyszíves, nyomd meg a zöld gombot míg kimegyek egy cigire"...biztos, hogy nem a zöldet nyomta meg a nő. Titanicnal is, tuti, hogy egy nő rázta a seggét annak a férfinak akinek a jéghegyeket kellett volna figyelnie, elvette a figyelmét. Meg Trója...mindegy.

Most meg a kérdező...szerencsétlen pasi dolgozik, kitudja reggeltől estig, erre a nő a legjobb haverjára izgul rá. Két gyerek mellet, kérdező nem jó, nem jó szetszakitani a dolgokat, nem jó csonka családban felnőni, nem jó ha eltűnik az apai minta. Egy ilyennél mindig a gyerek fogja saját magát hibáztatni...miközben nem ő a hibás, hanem a puncid.

Amúgy ez a házasság is, szerintem akkora egy üzlet az egyháznak, már teljesen elavult az egész ehhez a mai világhoz. Valahogy belekellene írni, hogy 2-3 évente, büntetlenül a férfi és ritka esetben a nő is elmehet dugni akivel akar. És ez 20-30-40 év múlva kutyahétköznapi lenne és nem lenne ennyi válás, szakítás, lelki sérült gyerekek stb.

2022. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
NE nyomd el magadban, hanem inkább figyeld meg magad, pontosan mi vonz benne! Utána keress fel egy jó szakembert és beszéld meg vele. Elég sok oka lehet ennek, sok minden lehet a tudatalattidban, a "kapcsolatodban" ami miatt ezt érzed, de találgatással nem akarlak tévútra vinni.
2022. jan. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekek ne szidjátok már a nőket, úgy csinálva mintha a férfiak nem kúrnának félre, nem a házas pasik adnák a k.rvák kuncsaftjainak a 60-70%-át, szívük szerint nem dugnák meg a szomszédos egyetemista lányt ha nem derülne ki.

#6 offtopic, de milyen zöld gombot nyomtak meg a sorozatban? :o Mikor Akimov megnyomta az AZ-5-öt már úgyis mindegy volt, semmi nem volt ami az alfa együtthatót csökkenteni tudta volna, a kocka el volt vetve.

2022. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem tudni, mikor ri bancodik meg a csajod... Persze nincs annyi esze hogy értékelje a párját... Elszomorító.
2022. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

*9 *


Az hogy érzek 1 vágyat az miért rib @nckodas?

Soha nem volt semmi köztünk és nem is lesz.

2022. jan. 5. 02:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!