Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiú barátom a semmiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barátom a semmiből beprobalkozott nálam. Ráadásul elég trágár volt. Mi ütött bele?

Figyelt kérdés

1 év barátság után közölte egyik este, hogy szívesen megb.szna. ezekkel a szavakkal. Hát kopni-nyelni nem tudtam... sosem volt ilyen korábban.

Én így elutasítottam, és azóta azt terjeszti a hátam mögött a közös ismeroseinknek, hogy én egy budos r.banc vagyok stb.

Mégis mit éreznek ilyenkor a férfiak?



2022. jan. 8. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod megérteni hogy egy gyengeelméjű, pszichésen sérült ember hogy gondolkozik? Ha nem vagy pszichológus akkor ne foglalkozz vele. Rengeteg az ilyen frusztrált kis pöts, otromba módon bepróbálkozik, s ha nemet kap (érthető okból) akkor átcsap fröcsögő támadásba.
2022. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánositani és nem kell foglalkozni a hülyekkel.
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Mégis mire számítottál, hogy majd homlokon puszil majd amiatt mert vissza utasítod? Várt rad egy évet, valószínű úgy érezte ennyi elég! Egy újabb példa, hogy NEM létezik barátság nő és férfi között! Minden férfi barát megdugná az illető “barátnőt” van aki be ismeri és van aki titkolja
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 elég nagy különbség van a között hogy megdugna az ember valakit, meg a között hogy bunkó módon "megbsz.nálak" beszól és utána nekiáll pocskondiázni.
2022. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én még akár el tudtam volna képzelni többet is vele, mindeddig a beszólásig/közeledésig.

Ez a stílus annyira gyomorba vágott :( ráadásul én el sem meséltem senkinek, és erre meg azt hallom vissza, hogy még ő szid másoknak.

2022. jan. 8. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 örülj neki hogy még az előtt kiderült mennyire frusztrált kis pöts, hogy lett volna köztetek bármi is. Tanulj az esetből és legközelebb próbáld keresni azokat a jeleket (elég jól észrevehetőek) amik a mézesmázas magára aggatott álarc mögött valaki igazi jellemét takarják.
2022. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha te is el tudtál képzelni vele többet is akkor tudatnod kellet volna vele, hogy nem maga a gondolattal van bajod hanem a kifejezéssel! Valószínű fiatal, tapasztalatlan vagány alfa típusú a srác, majd szépen lassan idővel csiszolódni és fejlődni fog ilyen téren is! Mindenképp próbáljátok ezt együtt megbeszélni! Ő szerintem ki tudja magyarázni a dolgokat azok előtt aki előtt rosszat mondott rólad és ha sikerül valami nektek közösen akkor másképp fog viszonyulni hozzád, a többi véleményére pedig nem szabad sokat adni, köztetek legyen továbbra is béke. Szerintem az intimitás nagyon össze tud láncolni két személyt, jobban mint egy sima barátság
2022. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

A 3.as idióta (előbb irtam privit). Egyszerűen nem birom megállni.


Van férfi-nő barátság!!!!! És csak sajnallak h nem tapasztaltad meg:) én szerencsére anno igen. :)

2022. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 bocs bro' de eléggé el vagy tévedve, ha azt hiszed a "megb.sználak" primitív bunkózástól lesz valaki alfahím. Az ilyet szimplán suttyónak hívják. Az elutasítás kezelésének a képtelensége meg teljes jellemhiányra utal, mint Ödönke az óvodában aki hisztizik ha nem mehet ki homokozni.
2022. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jártál így, kérdező.

Még ha van is férfi-női barátság: ez NEM az volt, idáig se.

Eddig tartott a türelme, most jött elő az igazi jelleme.

Mondom: az a legjobb, ami veled történhetett, ennél csak rosszabbul járhattál volna vele.

2022. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!