Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min fantáziáltok szombat este?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min fantáziáltok szombat este?

Figyelt kérdés
nemmel és korral jöhetnek a tocsogások
2022. jan. 8. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Romi séta a hóesésben nem lenne rossz.
2022. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó vacsora?

Beszélgetéssel?

2022. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nyalásról, 20/l
2022. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy koktélról a napsütéses tengerparton. Na áll már a kukacod? 😂
2022. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú, nagy lábú, ápolt nőről.
2022. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Arról, hogy a biztiőrrel szexelek a lakásán.
2022. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
32N (6os)
2022. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Külföldön élek majd, és ott nősülök meg. Bár ez több mint fantázia, valóra akarom váltani.
2022. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyári autózásról a 66-os úton. Egy ‘69-es Plymouth Barracudával.

Nem: nő

Kor: 38

2022. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Arról, hogy csókolózok egy nővel,közben a kezem, elkalandozik. Csókolgatom a nyakát, a kulcscsontját. Egyre hevesebben csókolózunk, aztán leöltöztetem. Az ágya szélére ültetem, majd lefektetem. Csókolgatom a nyakát, kulcscsontját. Aztán a melleit kényeztetem. Körbe csókolgatom, nyelves csókokkal. Masszírozom, ujjaim közzé fogom. Körkörösen nyalom a bimbóját, aztán keményre szopom. Majd lecsókolgatok nyelves csókokkal, a belső combjáig, aztán szép lassan, közelitek a puncijához. Lassan szopkodom a kisajkait, kozben két ujjam közzé fogva, masszírozom a punciját. Aztán a combjánál átkarolva, széthúznám a punciját, és végignyalnám. Lentről fel, aztán vissza. Majd a csiklóját nyalnám, egyik oldalról, másik oldalról, körkörösen, sok nyállal. Az ajkaimat csücsörítve, körkörösen izgatnám. Aztán beszívnám a csiklóját, és nyelves csókolóznék vele, közben 2 ujjal, izgatnám a g pontját, másik kézzel pedig, markolnám a mellét. Aztán oldalra fordítanám az ágyon, mögétérdelnék..az egyik lába nyujtva lenne, a másikat a vállamra tenném és vadul megdugnám, közben izgatnám a csiklóját és végigcsókolgatnám az oldalát. Élvezésig dugnám. Aztán kutyába folytatnánk. Hatra fognám a kezeit, húznám a haját és vadul dugnám, amig bele nem remeg mindene😃😃


Igen, felállt míg leírtam😃😃

24f

2022. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!