Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, férfiak mikor illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak mikor illetve milyen céllal látogatják a szexuális kategóriát?

Figyelt kérdés
Kérlek kort és nemet is írjátok.

2022. jan. 10. 08:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

Trollkodni... 😄

24L

2022. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
kèrdèsek feltètele, megvàlaszolàsa cèljàból. 29/f
2022. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%
Egy ideig kíváncsi voltam, aztán akadtak beszélgetőpartnereim. Igazából akad a közelben olyan, akivel lehetne szexkapcsolat is, mert amúgy izgat, amit ír és normális. A hátráltató ok az, hogy idegen:) Aztán sokszor el vagyok hűlve azon, hogy mennyi gyökér létezik a világon, aki csak a farkát méregeti négy fal között vagy csak olyan fétisekkel rendelkezik, hogy te jó ég. Csoda, ha lesz nekik ilyesmikre partnerük.. Meg amúgy unaloműzésre is jó. Üzenetek már nem nagyon jönnek, mert a nagyobb "lovagok" le vannak tiltva.
2022. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Eleinte kérdezni, felelni, amire való, de mostanra annyira lezüllött a kategória, hogy már csak nevetni, húzni a pasik agyát, akiknek mindegy a kérdés, válasz, csak ott legyen utána, hogy N, azonnal megy a privát 😀
2022. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Eleinte érdekelt hogy mások miket tudnak a dolgokról, de férfiként is elborzaszt, hogy egyesek miket írnak itt, de valamiért mégis mindig visszajárok, talán amiatt, mert ritkán, de néha lehet nevetni egyesek baromságain.
2022. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Nagy ritkán találni nagyon érdekes sztorikat és emberi sorsokat. Többnyire ezért. Néha egész jó kérdések is vannak, amire jó válaszok jönnek.
2022. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
90%ban röhögni XD
2022. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Válaszolgatni járok ide, meg kialakult pár jó beszélgetés is, akár férfiakkal, akár nőkkel is.


Meg vannak érdekes sztorik válaszokban is, kérdésekben is, ekkor szoktam beszélgetésbe elegyedni az adott emberrel.


32/F

2022. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Csak röhögni jövök, hogy mennyire mélyen sötét ez a generáció . És mennyire nincs önbecsülés, nincs szexuális kultúra stb.

Valószínűleg a kérdések fele is kamu, de nem törlik őket mert kell a reklám felület és a kattintás.

2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
Kezdetben komolyan vettem és olykor segíteni, tanácsot adni is próbáltam, de érezhető, hogy egyre több a trollkodás. Persze még nem adtam fel teljesen, hogy vannak itt értelmes emberek is, de tény, hogy sokkal több ostoba kérdést olvasok évről évre. Még nem tiltottam senkit, de a nevek alapján szinte mindig ugyanazok írnak privit, ha kicsit is nyíltabb véleményt írok a szexszel kapcsolatban.
2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!