Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz férfi masszőrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz férfi masszőrt (jóni) masszőrt találni, Budapesten?

Figyelt kérdés

Szinte csak női masszőrök vannak ebbe a szakirányba is. Egyebkent igen, szerintem alapból is több a nő, mint a férfi vegyük barmelyik masszázs tipust. Max a sportmasszőrök akiknél több a férfi.

(Önként jelölt jelentkezőket, nem kérek. Köszönöm)



2022. jan. 10. 20:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nemtudtam eldönteni, h egészség vgy a szexualitás témakörbe tegyem. Nézzétek el. Köszönöm
2022. jan. 10. 20:08
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nőből se sokat láttam, de megértelek. Én is kerestem nemrég, de nem igazán találtam megfelelőt. Vagy pofátlanul drága vagy csak hobbiból csinálja netes videók alapján vagy nagyon nem szimpatikus a pasi. Nehéz helyzet:D Ha kapnál ajánlást, megteszed, hogy megírod nekem is?:)
2022. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es. Igen, megirom persze. Én keresgéltem a neten, de eddig csak nőket találtam.
2022. jan. 10. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Intimázs szalon, Cserép Imi...
2022. jan. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jan. 11. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd én megjónimasszírozlak! F 43
2022. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
😅😂
2022. jan. 19. 18:47
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Ezt tanulni lehet valahol?

Hogy kell elképzelni?

2022. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, amit a #4-ben írtam, ott oktatják is. Google...
2022. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sosana válasza:
Sziasztok, azért nehéz, mert a masszőrök 99%-a, ő is, akit ide írt valaki, az Imi, nem abból az energiából működik, amiben megbízhatnál, szépen hangzik a sok vélemény a weboldalon, meg hogy a szexuális szolgáltatás szigorúan büntetendő, mégis, a nőket megd@gják, kihasználják a felkorbácsolt energiákat, a vágyakat és valószínűleg szexuális gyógyítónak képzelik magukat, akik jogot éreznek arra, hogy kihasználják a helyzetet. Én sem tudok ajánlani senkit, pedig majdnem mindenkit ismerek ezen a területen. Imiről már nagyon sokat olvastam, hallottam, ő az egyik legnagyobb d@gómasszőr. Lehet, hogy szépen be van csomagolva, tisztelettelinek tűnik, sajna nem az. Persze ez csak az én véleményem. Én is tanítom ezt a masszázst, és sokakkal találkozom, a vendégeimtől is kapom a híreket, épp tegnap volt itt nálam valaki, aki elmondta,mi is zajlik az ú.szalonokban. Le voltam döbbenve. Azt tudom csak javasolni, ha bárkihez is elmész, és olyan érintést ad, ami számodra tolakodó, vagy tiszteletlen, azonnal állítsd meg, kérd meg, hogy hagyja abba. Állj ki magadért ha ilyen eset történik. Ráadásul ez bárhol, bárkivel megtörténhet, nem csak masszázs közben. A bántalmazók mindenhol ott vannnak, főleg a segítő szakmákban. (orvos, tanító, coach, stb is) Állj ki magadért, ne mondj le az erődről. Nem védekezésből, hanem csak mert nem engeded meg, hogy bárki bántalmazzon. Sok sikert hozzá!
jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!