Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandra egy kisfarkú pasi kevesebb eséllyel próbálkozik be egy lánynál a gátlásai miatt mint egy átlag/nagy méretekkel rendelkezô, vagy ez nincs összefüggésben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
De összefüggésben lehet, nekem is kicsi a farkam, és nem is voltam olyan magabiztos ilyen téren sohasem.
2022. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs összefüggés, a próbálkozás pont azt jelenti hogy neki kell menni, lesz, ami lesz
2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Az a kisfarkú pasi, aki nem tudja hogyan kompenzálja a kisebb méretét, jobb ha tényleg nem próbálkozik semmivel. Maradjon a recsinél. A nőket meg hagyja a fantáziadús, tettre kész férfiaknak.
2022. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül van összefüggés. Vannak férfiak, akik komoly gátlásokkal küzdenek a sörhasuk, kopasz fejük, kis farkuk, alacsony termetük, szabálytalan fogsoruk, stb miatt és vannak, akiket ez semmiben nem akadályoz.
2022. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Egyéjszakásra nagyfarkúakat szoktam választani. N
2022. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem számít a faszod mérete ember,azt nem látja a csaj, csak a kiallasodat, a magabiztossagod. Ha oda juttok,a bébipöcsre is ugyanúgy rácuppan mint a dorongra, haver.
2022. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mérete miatt gátlásai vannak a pasinak akkor kb. sehogy sem próbálkozik be - van aki egy éjszakásra sem. Akinek e miatt nincs szorongása ÉS tud csajozni az meg igen. Úgysem derül ki a mérete amíg ott nincs az ágyban a lánnyal.
2022. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak igaza van, még ha sajátos stílusban is írva.
2022. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van a kölcsönös vonzalom akkor jó tud lenni.
2022. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Másfél éve összejöttem egy nagyon határozott, nagyon magabiztos pasival. A magabiztosságából csak magyarázkodás maradt két héttel később, amikor eljutottunk az ágyig.
2022. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!