Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a lingam masszazs?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a lingam masszazs?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Google a barátod…

“ A lingam szanszkrit szó, amely magában foglalja a férfi nemi szerveket – nemcsak anatómiai, hanem energetikai és spirituális értelemben is. A lingam-masszázs tantrikus és taoista tanokon, valamint a modern szexuális kutatások eredményein alapul. A szó legszorosabb értelmében felfedező utazás, amelynek során félretolhatjuk általánosan elfogadott elképzeléseinket és az eddig szerzett tapasztalatokat, s teljesen új módon élhetjük meg szexualitásunkat. A szexuális tudatosság első lépése önmagunk elfogadása olyannak, amilyenek vagyunk.”

2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szóval kb kiverik 20ért..
2022. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ja, csak közben figyelnek a csakrák áramlására is. Az kerül 17 ezerbe, maga a húzogatás az csak 3 ezer.
2022. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ahogy az #1-es írja, amúgy meg a sima kézimunkát értik alatta a prostik síkosítóval, esetleg bedob 1-2 figurát amit valamelyik videóban látott és kész. Ennél a lingam sokkal több, de kevesen vannak akik tényleg értenek is hozzá.
2022. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csakra 😂😂

Mennyi pénzt megsporolok otthon a huzogatassal és a csalták oda figyelésével.

2022. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez ennél több. Egyszer voltam ilyen helyen és nem csak kiverik. Konkrétan egy óra volt kb,ha nem kicsit több. De az egész testem átmaszírozta a lány. A vállam, a hátam rendes masszázs, nem két perces! A talpamimon kb negyed órán át volt és tudjátok meg, hogy azt élveztem a legjobban. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen jó érzés. Mikor a hátadta fekszel, akkor ott is végigmaszíroz a hasadon, majd a farkadra csak utoljára tér rá. Eközben feláll, meg lekonyul többször is. Az orgazmus pedig olyan, mint amikor szétrobban a tested, fel sem bírsz kelni utána. Nem prostihoz kell menni.
2022. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!