Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek szimpatikus, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek szimpatikus, ha az első randin az exeitekről kérdeznek a pasik?

Figyelt kérdés

Én falnak megyek ettől a témától, tudom sok mindent elárul a másikról a korábbi tapasztalata, de nekem nincs egyáltalán, volt pár csók, de tovább nem jutottam és 25 vagyok.


Volt olyan srác baráti körben, akinek ránézésre szimpatikus voltam, de amikor egy iszogatós este megbeszéltük az "exeinket" és elmondtam, hogy egyszer volt fent nálam egy srác, de vele nem tettem meg, mert nem szerettem, hát azóta rám se néz kb. (Mondjuk nem is illünk össze, rájöttem).


Szerintem biztosan nem rám vágyik egy normális, tapasztalt férfi, bizonyára emiatt feszegeti mindenki a "korábbi szexuális tapasztalatok" témát már az első alkalommal (vagy tényleg csak szexet keresnek, nem kapcsolatot).


Mondjuk amiatt sem szerencsés ez a téma, mert elég illúzióromboló tud lenni, amikor a másik a szoknyapecér teljesítményével dicsekedik, ez nőként nekem nem jön be. "Gratulálok a 20 egyéjszakás kalandodhoz, én leszek a 21, vagy?"


A legdurvább az volt, amikor a pasi bevallotta hogy 6 hónapos terhesen elvetélt az exe, majd a csaj hagyta el. Nekem nem úgy tűnt, hogy feldolgozta a dolgot, így nem jöhetett szóba folytatás.



2022. jan. 10. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felszínesen pár perc erejéig beszélhetünk róla, de ennyi.
2022. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok nő, de én első randin direktben semmiképp nem szoktam rákérdezni az exekre, később is nagyon érintőlegesen kerül ez csak szóba. Ha van valami spéci dolog, pl. bántotta az előző pasija és emiatt bizalmatlan vagy nehezen tud feloldódni az ágyban, azt nyilván tudni szeretném, de amúgy nem nagyon érdekel a dolog.


Egyébként meg egy normális férfinak nem kizáró ok, ha a nő még szűz, nekem még tetszene is.


23F

2022. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én látom, az első hónapban egyáltalán nem szabad beszélni exekről. Max annyira hogy hány csajom volt, neki hány pasija. Mert abból csak a baj van.
2022. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon forszírozza annak oka van... a srác meg azért koccolt le mert megdugni meg akart, de túl sok energiát már nem akart tenni bele. Akinek nagyon bejössz azt nem fogja zavarni az sem ha szűz vagy.
2022. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy nem jött össze 25 év alatt semmi több? Hasonló cipőben járok, csak kíváncsi vagyok nálad mi az ok.
2022. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Több oka is volt. Gimiben nem voltak kölcsönös vonzalmak, csak egyoldalúak, egyetemen meg nem vonzott a bulik világa és nem egyszerű olyan egyetemista srácokba beleszeretni, akiknek nem sok céljuk volt a diplomájukkal és csak tengődtek, meg fűn éltek. Voltam rossz társaságban is,de nem dohányzom, nem is iszom nagyon. Utána egyetem alatt dolgoznom kellett, örültem ha 6-7 órát aludtam éjjelente (bár akkor legalább hasznosnak éreztem magam). És végül beütött a Covid, szakdogát írtam, most meg home officeban vagyok és kevés új embert ismertem meg 1,5 év alatt.


Lehet marad a Tinderezés. :(

2022. jan. 10. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rákérdezni egyáltalán. Annyit mond el, amennyit akar és fontosnak tart. Engem az a lány érdekel, akit én ott látok, nem az, hogy ki vagy mi volt előtte.
2022. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tindert felejtsd el.

Szerintem járj el futni, bringázni, ahogy én csinálom. Igaz, ezek általában magányos sportok, de volt már, hogyl beszédbe elegyedtem bringázás során nőkkel. Futásnál nem jellemző. De ha mondjuk elmész túrázni társakkal, akkor is tudsz ismerkedni. Ilyen tematikus túrákat is szokott szervezni a Békatutaj Egyesület, érdemes rájuk keresni. Még párkereső túrákat is csinálnak egyenlő eloszlással a résztvevő nemek között.

Vagy különböző filmes csoportokban, más csoportokba belépsz facen és már indulhat is a komment áradat, abból ismerkedés. Van lehetőség, csak meg kell találni. 33F

2022. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon nem. Ha a sajátjairól kezd el már az első alkalmakkor sztorizgatni, én ott befejezettnek látom a kettőnk kapcsolatát.
2022. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!