Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti örültök ha ajándékb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örültök ha ajándékba kaptok egy-egy szexi fehérneműt a párotoktól, vagy épphogy kritikaként élitek meg, hogy nem vagytok elég szexik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én örülök neki és volt hogy így utalt arra, hogy szeretne többet látni egy bizonyos fazonban ami eléggé meglepett de teljesítettem a kérését :)
2022. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem élem meg kritikaként.
2022. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek semmilyen ruhát kapni senkitől.

Hiába ismer valaki, nem feltétlen tudja eltalálni az ízlésemet. Olyat meg nem veszek fel, ami nem tetszik.

2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülinap, karácsony, névnapra stb. kapok ilyeneket akkor ezzel nem engem lep meg hanem saját magát. Jobban szeretek személyes, hasznos ajándékokat kapni. Fehérneműt még én is nehezen veszek magamra, nemhogy egy férfi.
2022. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kritika, de ne ez legyen az egyetlen ajándék. Az ilyen ajándék akkor ér a legtöbbet ha "csak úgy" viszed - kb. mint 1-1 szál virágot, vagy valami nyalánkságot, közös programötletet. Legyél lovag időnként ha jó kapcsolatot akarsz. S NEM az értékén múlik, hanem a figyelmességen.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!