Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg szinte minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte minden pasi ilyen erkölcstelen?

Figyelt kérdés

A külsőm miatt sok férfi próbálkozik nálam és nem ismerek nagyon rendes férfiakat. A munkahelyemen van egy nagyon kedves kollégám, mindig normális volt velem, sokat segített az elmúlt időszakban, de sosem voltunk a munkán kívül sehol, semmi randi stb. Soha nem is flörtölt velem, mindig szakmai volt, nem beszéltünk semmi szexuális témáról. Még néha beszélt is a párjáról.

Viszont legutóbb volt egy céges csapatépítő vagy mi az isten és ott én ittam, ő nem. Kicsit becsiccsentve 1-2 flörtölős megjegyzés kicsúszott és nagy meglepetésemre a pasi nagyon vette a lapot és belendült. Egész idő alatt húztuk egymás agyát perverzebb megjegyzésekkel. Utalt rá, hogy lefeküdne velem, tehát vonzónak talál. Ami kicsit bántott, hisz van párja. Még szóba is hoztam és azt mondta 'azzal én ne foglalkozzak'. Nagyon kiábrándító volt. Pedig őt nagyon normális, udvarias pasinak ismertem meg. És mégis...

Szerintetek ez tényleg ennyire nagyon gyakori? Sok házas férfi próbálkozik nálam már tini korom óta, dzóval azt látom, hogy a férfiak közt szinte alig van, aki hűséges. Természetesen sose kezdenék nős pasival. Csak most elgondolkodtam, mert rosszul esett, hogy csalódtam benne is.


2022. jan. 11. 23:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért biztosan csak akkor tudnád ha lefeküdtel volna vele. A szája bárkinek lehet nagy aztán előfordulhat hogy nem tette volna meg. És vegyük hozzá hogy te is adtad alá a lovat.

Egyébként nem mindenki csalna meg a párját, pl én sem. Meglepő módon a nagyon nyomik esetén hamarabb előfordul hogy megcsalják mert bármilyen szendek is, jó érzés nekik hogy egy másik csajnak (aki nem a barátnőjük) bejönnek. Ilyen 10 évente egyszer ha van ezért könnyen elcsábulnak.

2022. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

#1: Az egy dolog, ha valaki mond 1-2 olyan dolgot. Ha normális lett volna, nem megy bele a játékba. Utána még ő volt az, aki úgy éreztem nagyon belendült.

Igaz nem túl vonzó pasas, én is tapasztaltam, hogy őket egészen könnyű kimozdítani egy kapcsolatból. Az oka az, amit írtál. De van a másik véglet, a vonzó magabiztos pasik, akik megszokták, hogy megkaphatnak bárkit és nem akarnak lemondani róla. Nekik könnyű félrelépni, sok a lehetőség is, általában pedig élnek is vele amennyire látom.

2022. jan. 11. 23:29
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, ha ez kiábrándító, fordított esetben én is találkoztam már ilyen nővel aki úgy csinált hasonlót velem, hogy párja volt, engem is kiábrándított és elszomorított. Sajnálom, hogy ilyenek a tapasztalataid.


Egyébként, hogy megnyugtassalak, vannak hűséges pasik is, csak hangosabb ez az erkölcstelen réteg, ezért tapasztalod ezt ennyi helyről.

2022. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
79%
Mégis mit vársz? Flörtölsz vele, kelleted magad és perverz beszélgetésekbe bonyolódsz úgy, hogy közben házas? Aztán meglepődsz ha "veszi a lapot". Magadat nem érzed egy erkölcstelen sz*rnak? :D Már ne is haragudjál.
2022. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos tényleg sokan vannak, akiket könnyű elcsábítani. Sok férfi nem az agyával gondolkozik ilyenkor, hanem mással. Tegyük hozzá azt is, hogy végülis felkérted egy táncra ebben a kérdésben és ő meg elfogadta. Lehet azt mondod most, hogy ő milyen, de ha jól belegondolunk, akkor te meg elkezdtél flörtölni egy nős pasival, akiről tudtad, hogy nős. Így saját magadban is csalódnod kell!
2022. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
#4 es erre az lesz a mentség, hogy “iTtAm”, ami sajnos nem mentség, ugyanúgy felelőséget kell vállalnia a tetteiért
2022. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
61%
Nagy úr a punci. Erre minden lány rájön kamaszkorára. Nálad miért tartott ennyi ideig? Debil vagy?
2022. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

#4: Nekem nem voltak komolyabb szándékok emögött. Ő viszont úgy tűnt nagyon is komolyan gondolta amiket mondott. Nekem alapjáraton erős szexuális kisugárzásom van. A pasi lehetett volna hűvös is velem. Vagy 1-2 pikánsabb megjegyzés után leállhatott volna. De nem ez történt.

Miért engem tartasz a gonosznak, mikor a pasi házas, én szingli vagyok. Ő akart volna velem dugni, én ilyenre nem utaltam konkrétan neki.

Hadd tippeljek, nő vagy nem igaz? Tipikus logika, hogy ha félrebaszik a férjed, nem rá haragszol, hanem a nőre:D sok ilyet láttam már. Még dugás nélkül is sok feleség utál. Elég ha szép vagy és a férje közelében vagy. Vicc

2022. jan. 11. 23:37
 9/57 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként te miért csináltad?

Ha jól értem, nem arról volt szó, hogy mondtál valamit meggondolatlanul, hanem egész este húztad az agyát.

Ettől függetlenül igazad van, nem kellett volna belemennie, az "azzal te ne foglalkozz" meg tényleg elég durva.

Még egy emberben csalódtál, és még fogsz is néhányban.

De így is marad szerintem elég sok, akik soha nem próbálkoznak be nálad.

2022. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy pasi nyomul az a baj, ha nem nyomul az a baj, ha a csaj nyomul és erre fel a pasi is nyomul akkor az a baj....kapjál már észbe ember....mivan veled?

Te ittad tele magad, te kezdted, erre felrovod neki, hogy a te undorító alkoholista kozekedesedet fogadta és viszonozta, ha kur&a vagy ne csodalkozz ha megb&sznak.

2022. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!