Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl aggódom, hogy véletlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl aggódom, hogy véletlen teherbe esek holott védekeztünk?

Figyelt kérdés

Először egy hónapja voltam együtt fiúval. Nem ment el, viszont kézzel kényeztetett. Utána szilveszterkor voltunk együtt, elment de védekeztünk és nem szakadt ki. Ugyan ez megismétlődött 2 nap múlva. Kézzel mindkét alkalommal kielégített, a keze tiszta volt (elvileg). A mensim egy héttel ezután rendesen megjött (pár nappal hamarabb, de ez nálam előfordul). Normál hosszú ideig volt, nem volt se több se kevesebb mint szokott.

Ennek ellenére én azon aggódok hogy mi van ha terhes vagyok.

Van okom aggódni?


(Tudom, lehet kicsit beteges az aggódás, de nem voltam felkészülve a szexre. Ettől függetlenül élveztem, csak nem akarok gyereket)

18/L



2022. jan. 12. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tul aggodod.
2022. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát nekem így lett gyerekem. Volt védekezés, és ma van egy aranyos kisfiam.
2022. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lehetsz terhes. 5 éve ovszerrel védekezm csak, és van még pár barátnőm akik szintén, senki nem lett terhes. Nyugi. :)
2022. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs okod aggódni. De szerintem majd idővel ez oldódik.
2022. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem rossz indulatból mondom, hogy ha ennyire nem állsz rá készen még mindig, akkor + fogamzásgátló, vagy ne szexelj.
2022. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kőkeményen túlaggódod, ami súlyos hiba mert megöli a vágyat, elvonja a figyelmet a szex élvezetéről. Ki kellene ezt nőnöd... ha egyedül nem megy akkor keress fel egy szakembert, gyanítom sajna lesz még ott pár komplexus, tudat alatti félelem amiknek ez az "eredője".
2022. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Ismerős, én is ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy nem olyan könnyű teherbe ejteni egy lányt. Védekezz továbbra is és csak lazíts!
2022. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A stressz megöli a szexet. Tegyél meg mindent a terhesség ellen és ne aggódj hitelbe! :D
2022. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdőként normális ez az aggódás, csinálj tesztet és megnyugszol.
2022. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ezzel nem azt mondom, hogy nem kell védekezni... Védekezz csak, MINDIG! De nem olyan könnyű ám teherbe esni, mint azt most hiszed. Nem véletlen, hogy még akár fél év próbálkozás is normális. Ettől ne parázz ennyire, csak élvezd.
2022. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!