Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is fel szokott kelni arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fel szokott kelni arra ha fel van izgulva?

Figyelt kérdés

Férfi társaim, Ti is fel szoktatok kelni arra, hogy keményen áll a cerka?


Hülye kérdés de Ti vissza tudtok olyankor aludni? Vagy lerendezitek és utána?


Kb. 4:30-óta fent vagyok és már 2x sültem el de még mindig olyan kemény, hogy egy szöget be tudnék verni vele.. (Ez nem társkeresés vagy ajánlat tétel!)


Csak én vagyok képtelen vissza aludni ha erekcióra ébredek vagy más is van ezzel így?


A kérdésre válaszolhatnak lányok is, persze nyilván az erekciós rész őrájuk nem vonatkozik.



2022. jan. 13. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már elő ilyen!
2022. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ez ilyen pasi dolog lesz, mert én nőként reggel nem vagyok soha hangulatban. Inkább csak fáradt vagyok, utálok korán kelni. Lehet aért se jellemző ez, mert teljesen kielégítő a szexuális életem.
2022. jan. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor. Ma is pl, de azért valamennyire sikerült visszaaludnom :)

32f

2022. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nő vagyok. De szokott olyan lenni hogy szexuális álmom van felébredek mert annyira felizgulok. Muszáj masztizni mert nem bírok magammal és nem tudok visszaaludni.
2022. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli merevedés a férfaknál általános, sőt, komoly gondra utalhat, ha fiatalon pl nem áll majdnem minden reggel.
2022. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem minden reggel le kéne ápolni a barátomat.

Utálom. Gyülölöm hogy rajta kell dolgozni.

Lehet kihagyom az összeköltözést.

2022. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
volt hogy már csak akkor ébredtem amikor elsültem
2022. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok de velem is volt már hasonló, amúgy szerintem szexi ha ennyire áll egy pasinak reggelente! :D
2022. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

én vissza tudok aludni álló farokkal, és igen, van hogy éjjel abba ébredek, hogy áll a farkam

2022. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 de miért kell? ha áll neki, nem bírsz ellenállni? egy éjszaka van 6-8 merevedése
2022. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!