Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok különleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok különleges szexuális vágyamhoz partnert?

Figyelt kérdés
Sportos férfi vagyok,s az extrém kövér nők izgatnak csak fel,hozzájuk vonzódom. Minél kövérebb egy nő,annál jobban tetszik.Szeretnék találni 200 kg körüli partnert hosszú távú kapcsolatra.

2022. jan. 13. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
2022. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Tudom nem ide való. De gondold át, hogy egy 200 kg-os nővel milyen hosszú távú kapcsolatot szeretnél, mert gondolom lesz ott elég betegség és következmény.
2022. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyjából sehol!


Eleve hány 200kg körüli nő lehet az országban? És ha van is 1-2, akkor se hinném, hogy nagyon nyitott lenne ilyesmire. Gondolom eléggé gátlásosak lehetnek, vagy azt hinnék, hogy csak szórakozol velük.


Az én vágyamat nagyjából minden nő ki tudná elégíteni, de még így is nehéz partnert találni rá.


De azért sok sikert!

2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

2-es: ha hasonló adottságú lennél, akkor is ilyen okosnak és bölcsnek tartanád magad?

Bunkó!

2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm a képet,hasonló hölgyet szeretnék.

2-es: értem,amit írsz,köszönöm.Tisztában vagyok vele,de nem tudok mit csinálni,az ilyen nők vonzanak,tetszenek.Tudom,hogy furcsa az ízlésem,de ez van....

2022. jan. 13. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Goldengate társkeresője tele van túlsúlyos nőkkel
2022. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy viszonylag kevés ekkora nő van,de nagyon örülnék,ha találnék ilyen testalkatú partnert.

Privátban is írhat nyugodtan,aki ismerkedne.

2022. jan. 13. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
4-es! Sajnálom, ha magadra vetted, nem szándékoztam sem a kérdezőt, sem mást leminősíteni. Egy egyszerű megjegyzés volt csupán arra, hogy nem egészséges állapot és sokszor igenis segítségre szorulnak azok az emberek, akik valamilyen testi vagy épp mentális ok miatt elhíztak. Nyilván nem a kérdezőt szóltam le ez miatt és nem is állítottam, hogy a túlsúlyos hölgyek nem érdekelnek szerelmet vagy törődést..:) (Ja és nem gondolom magam okosnak, csak egy egyszerű kérdés, inkább felvetés volt, amit akár mindenki figyelmen kívül hagyhat (köztük te is), ha nem ért velem egyet) :)
2022. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem éreztem sértőnek,amit írtál.Tisztában vagyok az ekkora nők egészségügyi kockázataival,s azzal is,hogy néha segítségre szorulnak.

Volt már egy ekkora társam,s örömmel segítettem neki,nem okozott gondot.

Ő hormonális problémák miatt volt extrém túlsúlyos.Úgy szerettem,amilyen volt.

2022. jan. 13. 11:57
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Mo.-n nincs ilyen.

Itt a 140-150 kg a maximum, de már az sem könnyű pite.

2022. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!