Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondta oldjam meg ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta oldjam meg ahogy akarom, most mégis világháború van? Hol van ebben a logika?

Figyelt kérdés

A párommal jól megvagyunk, megvoktunk. Egy ideje nem szexeltünk, mert elég stresszes az új meló miatt. Többször próbálkoztam de mindig elutasítás lett a vége. Végül csúnya veszekedés és azt mondta, hogy nem érdekli, azt csinálok amit akarok, oldjam meg, hozzá ne jöjjek ezzel tobbet. Komolyan nem értem miért nem lehet lecumizni vagy kirázni.

Na mindegy elkezdtem csajokkal ismerkedni, lefeküdtem párral, mindig használtam gumit, hátha még megjön a kedve a páromnak. Aztán realizálódott a helyzete a munkahelyén, megnyugodott, újra elkezdtünk szexelni. Ez kb 2,3 hónapja volt. rendben is volt minden kb hétfőig, amikoris rákérdezett egy szex után, hogy hogy oldottam meg az a 4 hónapot. Én elmondtam az igazat, hogy lefeküdtem egy pár nővel. Ő teljesen kiakadt, kérdezte, hogy mennyivel, miért nen szóltam, ha ennyire kanos vagyok, mindent meglehet beszélni, stbstbstb. Végül az lett a vége, hogy szakítani akar, pedig ő mondta "old meg ahogy tudom" meg, hogy "nem érdekel". Már aznap éjjel a kanapén aludt. Most akkor mivan? Teljesen ellentmondásos a két viselkedése.


2022. jan. 13. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Tiszta vhülye vagy te, minek mondtad el.

AZ őszinteség nem mindíg jó.

Annyit kellett volna mondani hogy megoldottad magadnak és kész, aztán azt gondol amit akar.

2022. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
remélem kidob
2022. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
arra gondold hogy verd ki, nem hogy tedd be másba
2022. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát nálatok is jól működik a kommunikáció 🤦🏻‍♂️


Itt most, két jó tanács:


Nők: fogalmazzatok konkrétan, nekünk férfiaknak nem megy a barkóba.


Férfiak: pontosítsátok le a ködös fogalmazást a nővel, mert a vége mindig hiszti.


Ez van sajnos

2022. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ennek annyi, csajod szart a pofádra, te meg egyből azzal kezded a megoldások sorát hogy megcsalod. Ennek tekintetében szerintem az egész kapcsolatotokban sehol nincsen logika.
2022. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
hülye vagy
2022. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Tuti kamu
2022. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Csaj is hülye, te is. Összepaszolnátok, de hülyék vagytok hozzá. :D
2022. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagy lóf aszt feküdtel te le más nőkkel. Szép dolog az álmodozás. De az élet megrontója. Lehet normálisan meg kéne dugnod, hogy akarja a szexet.
2022. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!