Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély olyan laza erkölcsű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély olyan laza erkölcsű nőt találnom akivel tudnék Chaturbaten szexelni nézők előtt?

Figyelt kérdés

Engem borzasztóan izgatna ez a dolog, ráadásul pénzt is tudnánk vele keresni. Ugye ez egy olyan oldal ahol webkamera előtt műsoroznak a felhasználók (főleg szexelnek vagy masztiznak egyedül) és pénzt is lehet dobálni be érte a nézőknek.


Egy értelmes, fehérmájú, laza csajszi kellene hozzá.


S szerintem sok nézőnk lenne mert egzotikus pasi vagyok, nagyon nagy darab(2m+),illetve 20 centis vastag farkam van.


F/31


2022. jan. 13. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked? Ilyen iszákosnak?
2022. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: nem vagyok már iszákos.
2022. jan. 13. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na,akkor én jelentkeznék is elsőnek.Józsi bácsi 64F
2022. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Ezt amúgy nem “laza erkölcsű” fiatal párok szokták csinálni, ha nincs miből kifizetni az albit? Nem hiszem, hogy lenne, aki egy idegennel vevő lenne ilyesmire.


Miért nem tűzöl ki valós, reális célokat az életedben?

2022. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nő, aki nem a párod, miért csinálná veled? Ha ilyent akar csinálni, egyedül csinálja, mert úgy többet keres; ha meg simán csak dugni akar, akkor azt kamera nélkül teszi.
2022. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!