Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szerepjáték ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerepjáték ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Barátnőm ki szeretné próbálni ezt a szerepjátékos dolgot amire egyből igent mondtam. És mondta, hogy találjam ki a témát amit eljátszunk. Szóval nincs Sok lövésem mi legyen max 1.

Egyik beteg másik ápoló.

A rendőrős nem jön be, tanár diák sem, főnök beosztott sem.

Ha van valakinek jó ötlete kezdőknek akkor írjatok.



2022. jan. 14. 07:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez rohadt jó!!! Köszönöm! Ez nagyon tetszik! El is játszanánk hogy becsöngetek vagy csak bemegyek az ajtón mint ha egy idegen szalonba mennék be. És a nadrág rajtam is marad pár perc múlva már le is húzhatná stb stb.

Ez nagyon tetszik! Köszönöm!

A báty-hugi , nővér öcsit is lehet felvetem 1x.

2022. jan. 14. 09:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ötleteim (nő-férfi szerep):

ápoló - páciens

páciens - nőgyógyász

rendőr - fogoly (ez fordítva is lehet)

aztán pár egyéb: szuperhős, cicalány, vámpíros

2022. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcs-nővér, Bátyus-hugi.
2022. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

1) Te: beszédképtelen fogyatékos aki csak nyögni tud - lány: ápoló a pszichiátrián

2) Hulla - Kórboncnok

3) 90 éves remegő kezű papa - ápoló lány a nyugdíjasotthonban

4) zaklatásért elítélt fogoly kényszerzubbonyban - bosszúszomjas lány aki szétveri az agyadat

5) impotens fiú - szexéhes lány (itt az a feladat, hogy petyhüdten kell tartanod miközben begerjedve mászik rád. Csak haladóknak!)


Oké, befejeztem

2022. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Többségében nem az adott szerep munkája a fontos, hanem a konkrét szereplő. Ezért olyan szerepet ölts magadra, akit tudod, hogy akarna a párod. Legyen full kamu sztori mondjuk egy bárban ismerkedésről, vagy vízimentőről, de nevezd el magad mondjuk egy exe vagy egy barátnője faszija után (persze nem kell neki elmondani, honnan a név, ő sem fogja elmondani, kihez kötötte a dolgot. Így ő is jobban fogja élvezni, és téged is felizgat a tudat, hogy másra gondol épp. Szívesen, a német búzasört szeretem :D
2022. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!