Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33 éves szűz ferfinak pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves szűz ferfinak pénzért cserébe van az a nő, aki elveszi?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van. Rosszlanyok oldalán több is vállal szüzesség elvételt.
2022. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne... simán megteszik. Mi lenne ebben olyan nagy dolog az örömlány részéről ?
2022. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

van sok, persze

rosszlányok oldalon keressél 40-es korosztályból egy szimpatikus nőt. Ajánlom, hogy olyat, akinek visszafogott fényképei vannak. Hívd fel, vagy írj neki és mond el mit szeretnél. Kérdezd meg csinált-e már ilyet és, hogy szeretne-e vállalni.

2022. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Most itt keresel jelentkezőt?
2022. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Én már ennyi idősen nem várnék vele irány a prosti!

25 évesen lett eleve elegem az egészből, hogy lesz.rnak a csajok nagy ívbe pedig nem vagyok egy taszító alak. Csináltam is egy prosti maratont rendesen, be kell pótolni az elvesztegetett éveket, hajrá! Annyi, hogy olyanhoz menj akiről jókat írnak, úgy nem fogsz mellé. Kezdésnek én egy 20-as korosztályból való csajhoz mentem, de a 30-asok se rosszak. Igaz 40-eshez még nem mentem, de ami késik nem múlik, csak rá lehet szokni rendesen :D

2022. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányok 55 éves szűz pasit is fogadnak - legyél normális és pénzed legyen. Pénzért akarod - tehát k.rvát keresel. Fent írták hol találod meg őket.
2022. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akarnék k-t, csak nem létezik másik olyan nő, aki lefeküdne velem.
2022. jan. 14. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 ha neked megtenné vadidegenül akkor másnak is - aki meg idegenekkel pénzért dug azt biz' prostinak hívják akár tetszik akár nem.

Ha te magad feladod előre akkor tényleg nem fog menni. Úgy még nem nyertek bokszmeccset hogy feltartott kézzel szálltak be a ringbe.

2022. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még segítséget se kapok ismerősöktől, pedig az igazán jól esne.
2022. jan. 14. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 s mint csináljanak az ismerőseid, ültessenek rád egy p.nát vagy hogy gondolod? 😂
2022. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!