Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire biztonságos bankkárty...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos bankkártyával fétisvideók vásárlása olyan oldalakról, mint a Clips4Sale vagy a ManyVids?

Figyelt kérdés

Bankkártya adatokat kér.


Ezek ugye olyan oldalak, ahol bárki nyithat stúdiót és tölthet fel videókat, amit meg lehet vásárolni.

Jó fétisvideók meg csak itt vannak.



2022. jan. 15. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem ezeket a weboldalakat, de tudsz nyithatsz revolutot, kérsz hozzá kártyát, és csak annyit tölts rá, amennyit fizetni szeretnél.

Van sok egyéb lehetőség a fizetés biztonságossá tételéhez

2022. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gondom vele.
2022. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van velük tapasztalatom, teljesen biztonságosak.
2022. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy működik a fizetés? Küld aktiváló kódot SMS-ben?
2022. jan. 20. 01:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én paypallel fizettem.
2022. jan. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Paypal? Azt egyik sem fogadja el. Bankkártyával meg clipcash-el lehet fizetni.
2022. jan. 20. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm, szinte biztos vagyok benne, hogy a clips4sale-en volt korábban paypales lehetőség. Na mindegy, akkor viszont valóban a revolut a legjobb ötlet. Azon belül választhatsz internetes vásárláshoz egyszer használatos kártyát, úgy lehetetlen ellopni a pénzed.

Írj rám ha a revolut mellett döntesz, ha a linkemmel regisztrálsz és használod 3x, kapsz egy bizonyos összeget. (Havonta változik, amikor legutóbb néztem 6 ezer volt.)

2022. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!