Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok behatolni a popsiba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok behatolni a popsiba, ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Elmentem egy qrvához.

Úgy volt, hogy seggen dugom.

Annyira szűk volt a bejárat, hogy próbálkozás közben lelankadtam, aztán újra felállított majd újra megpróbáltam DE NEM MENT!!!!! Utána már nem tudott felállítani mert elment a kedvem. A csaj dugás nélkül maradt , de 25.000ft-al gazdagabb lett.


Roppantul idegesít.

Ez lett volna életem első segg dugása.


Próbáltam ujjal tágítani de őszintén egy ujjamnál is éreztem, hogy a záróizmai erősek. Kettő ment be, de ahogy kivettem záródott is.


Mit csináltam rosszul?

Ti hogyan csináljátok?



2022. jan. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta, hogy berakd neki oda és összeszorította. :) L
2022. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy összeszorította. Sokan seggbe dugták már. Már megszokta.


Illetve logikából kiindulva… egy összeszorított seggbe erőltetni egy farkat ha bemegy az a lánynak borzasztóan fájna.

Ha prosti lennék minél előbb túl akarnék esni rajta, pont ezért ellazítanám magam és essünk túl rajta a lehető leg fájdalommentesebben

2022. jan. 15. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarta volna a prosti is, akkor megoldotta volna, így volt wgy kis tessék lássék próbálkozás a részéről, (felállította a lankadt farkad) megkapta a 25 ezret, mehetsz!
2022. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Magyarán lerántott 25k-val ez van. Ha akarta volna akkor kitágította volna magának annyira és utána szól hogy jöhetsz. Ha egy ujj sem megy be, ott a pélód sem fog.

Nem prostival persze ne így csináld: ott neked kell fokozatosan, sok-sok síkosítóval előtágítanod. A különbség hogy élő partner HA benne van és szereti akkor akarja is a dolgot, a prosti meg nem (csak a pénzed). Át lettél b.szva haver.

2022. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!